szlifierka prosta 125mm/750W Makita [GS5000]
-
Producent:
-
Kod producenta:GS5000
1102,38zł brutto
896,24zł netto
1153,26zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11024 pkt. |
Profesjonalna szlifierka prosta firmy Makita model GS5000, wyposażona w kamień szlifierski o średnicy 125 mm w silnik o mocy 750 W. Pakowana jest w kartonie.
Szlifierka prosta posiada stałą prędkość obrotową 5600 obr/min, przeznaczona jest do prac polerskich i wykończeniowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczna szlifierka prosta z tarczą 125mm firmy Makita GS5000:
- posiada tarczę szlifierską z kamienia o średnicy 125mm do prac polerskich i wykończeniowych,
- szlifierka przeznaczona do szlifowania materiałów żelaznych i do gratowania,
- posiada trwałą przekładnię,
- ergonomiczna konstrukcja korpusu urządzenia pozwala na niemęczącą pracę,
- dodatkowo ma możliwość zastosowania paska do zawieszenia (pasek do dokupienia)
- szlifierka wyposażona jest w dużą dźwignię wyłącznika.
parametry szlifierki palcowej GS5000:
- moc znamionowa: 750 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 5600 obr/min,
- gwint wrzeciona: M14,
- średnica tarczy: 125 mm,
- maksymalna grubość tarczy: 20 mm,
- średnica otworu tarczy: 20 mm,
- długość całkowita: 590 mm,
- waga: 5,2 kg,
- opakowanie: karton.
wyposażenie szlifierki prostej Makita GS5000:
- osłona tarczy [123199-5],
- klucz do nakrętki kontrującej [782423-1],
- klucz imbusowy 6 [783204-6].
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
| waga kg: | 5,0 kg |
| na wyposażeniu: | osłona tarczy [123199-5], klucz do nakrętki kontrującej [782423-1], klucz imbusowy 6 [783204-6] |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5600 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| moc znamionowa: | 750 W |
| max średnica ściernicy: | 125 mm |
| opakowanie: | karton |
| grubość tarczy: | 20 mm |
| EAN: | 088381642262 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.2 kg |
| długość opakowania: | 68 cm |
| szerokość opakowania: | 24 cm |
| wysokość opakowania: | 18 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
