szlifierka prosta 750W Makita [GD0800C]
-
Producent:
-
Kod producenta:GD0800C
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9900 pkt. |
Profesjonalna szlifierka prosta firmy Makita model GD0800C, wyposażona w silnik o mocy 750W, pakowana w kartonie.
Szlifierka prosta posiada płynną regulację obrotów w zakresie 7000 - 28000 obr/min, system tłumienia drgań skrętnych SJS i ogranicznik prądu rozruchowego - jest bardzo wygodna i bezpieczna w pracy.
Do szlifierki prostej można złożyć tuleję zaciskową o średnicy Ø 3, 6 lub 8 mm (Ø 6 mm - na wyposażeniu, Ø 3 i 8 mm do kupienia osobno).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczna szlifierka prosta / palcowa Makita GD0800C:
- profesjonalna szlifierka idealna do ściernic sztywnych (kamieni), ściernic podatnych (ściernic listkowych), szczotek, frezów palcowych itd.,
- posiada unikalny system tłumienia drgań skrętnych (SJS) łagodzący rozruch dla ochrony przekładni zębatej,
- ma mocną obudowę wrzeciona o średnicy tylko 35 mm z odlewanego pod ciśnieniem aluminium,
- szyjka mocująca jest w standardzie Euro o średnicy Ø 43 mm do mocowania w stojaku wiertarskim,
- wyposażona w łożyska kulkowe, które skutecznie zabezpieczają silnik przed pyłem
- szlifierka ma płynną regulację obrotów i elektroniczny układ stabilizujący w całym zakresie regulacji prędkości obrotowej,
- ma ogranicznik prądu przy rozruchu,
- do szlifierki prostej można złożyć tuleję zaciskową o średnicy Ø 3, 6 lub 8 mm ( 3 i 8 mm dostarczane na zamówienie),
parametry szlifierki palcowej GD0800C:
- moc znamionowa: 750 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 7000-28000 obr/min,
- tuleja zaciskowa: 6 mm,
- długość całkowita: 371 mm,
- waga: 1,9 kg,
- opakowanie: karton.
wyposażenie szlifierki prostej Makita GD0810C:
- tuleja zaciskowa 6 mm [193012-1],
- klucz jednostronny M13 [781203-2],
- klucz jednostronny M19 [781206-6].
DO SZLIFIERKI PROSTEJ POLECAMY PILNIKI OBROTOWE (FREZY) FIRMY ALPEN - WYSOKA JAKOSĆ, DUŻY WYBÓR
| na wyposażeniu: | tuleja zaciskowa 6mm [193012-1]; klucz jednostronny 13mm [781203-2]; klucz jednostronny 19mm [781206-6] |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 7000-28000 obr/min |
| typ mocowania : | tuleja |
| moc znamionowa: | 750 W |
| średnica tulei zaciskowych: |
|
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381034579 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.4 kg |
| długość opakowania: | 46 cm |
| szerokość opakowania: | 14 cm |
| wysokość opakowania: | 10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
