szlifierka prosta 400W Makita [GD0600]
-
Producent:
-
Kod producenta:GD0600
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4994 pkt. |
Profesjonalna szlifierka prosta firmy Makita model GD0600, wyposażona w silnik o mocy 400W zapewniający stałą prędkość obrotową 25000 obr/min. Pakowana w kartonie.
Obudowa o małej średnicy ułatwia trzymanie narzędzia, a krótka głowica oraz niewielki rozmiar zapewniają precyzyjną obróbkę.
Do szlifierki prostej można złożyć tuleję zaciskową o średnicy Ø 3, 6 lub 8 mm (Ø 6 mm - na wyposażeniu, Ø 3 i 8 mm do kupienia osobno).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczna szlifierka prosta / palcowa Makita GD0600:
- profesjonalna szlifierka idealna do ściernic listkowych, szczotek, frezów palcowych itd.,
- szlifierka prosta GD0600 jest bardzo wygodna dzięki małej średnicy obudowy
- ma aluminiową obudowę przekładni z kołnierzem o średnicy 43 mm do mocowania w stojaku wiertarskim,
- zaokrąglona nakrętka tulejki zabezpiecza przed uszkodzeniem obrabianego materiału,
- posiada otwory wentylacyjne, które wydmuchują powietrze w kierunku od operatora,
- szlifierka ma gumowa osłonę termoizolacyjna o antypoślizgowej powierzchni zapewniającej pewny chwyt,
- do szlifierki prostej można złożyć tuleję zaciskową o średnicy Ø 3, 6 lub 8 mm ( 3 i 8 mm dostarczane na zamówienie),
parametry szlifierki palcowej GD0600:
- moc znamionowa: 400 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 25000 obr/min,
- tuleja zaciskowa: 6 mm,
- długość całkowita: 358 mm,
- waga: 1,6 kg,
- opakowanie: karton.
wyposażenie szlifierki prostej Makita GD0600:
- komplet kluczy
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
DO SZLIFIERKI PROSTEJ POLECAMY PILNIKI OBROTOWE (FREZY) FIRMY ALPEN - WYSOKA JAKOSĆ, DUŻY WYBÓR
| waga kg: | 1,9 kg |
| na wyposażeniu: | zestaw kluczy |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 25000 obr/min |
| typ mocowania : | tuleja |
| moc znamionowa: | 400 W |
| średnica tulei zaciskowych: |
|
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 73 dB |
| EAN: | 088381073318 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.35 kg |
| długość opakowania: | 46 cm |
| szerokość opakowania: | 11 cm |
| wysokość opakowania: | 10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
