szczypce przegubowe śrub i nakrętek, zakres pracy 10-32mm, firmy KNIPEX [87 41 250] rękojeść dwukomponentowa
-
Producent:
-
Kod producenta:87 41 250
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 4 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1479 pkt. |
Profesjonalne szczypce nastawne do śrub i nakrętek firmy KNIPEX o długości 250mm model [87 41 250] z rękojeścią dwukomponentową.
Przy niewielkich rozmiarach szczypce mają duży zakres pracy mogą obsłużyć sześciokątne śruby w zakresie od 10mm do 32mm (3/8" do 1.1/4").
Szybkie i bezproblemowe dopasowywanie wielkości rozwarcia szczęk poprzez wygodny przycisk na dolnej szczęce do rozmiarów zarówno metrycznych jak i calowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Profesjonalne szczypce przegubowe firmy KNIEPX [87 41 250]:
- znakomity klucz służący do dokręcania i odkręcania sześciokątnych nakrętek i śrub w rozmiarach metrycznych i calowych,
- klucz wykonany został ze stali elektrycznej, chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej olejowo,
- szerokość rozwarcia szczęk klucza wacha się od 10 do 32 mm (3/8” do 1 1/4”),
- dodatkowo dzięki systemowi dźwigniowemu klucz od rozmiaru 17 mm ma samoblokujące się szczęki - brak poślizgu na obrabianym przedmiocie,
- zaletą klucza jest chwytanie z zerowym luzem metrycznych lub calowych śrub z łbem sześciokątnym,
- dodatkowo klucz zapewnia mocne trzymanie już zaokrąglonych, zardzewiałych lub grubo powlekanych śrub, nakrętek czy wkrętów,
- precyzyjny system regulacji pozwala na optymalne dopasowanie wielkości rozwarcia szczęk do danego przedmiotu, a zwalnianie dolnej szczęki do regulacji odbywa się przy pomocy wygodnego przycisku,
- szczypce / klucz wykonany został ze stal elektrycznej, chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej olejowo,
- zastępuje zestaw kluczy metrycznych i calowych, idealny do dokręcania nakrętek zabezpieczających
Parametry szczypiec Cobra [87 41 250]:
- maksymalny rozstaw: 1.1/4" (32 mm),
- rozstaw dla nakrętek: 32 mm
- długość całkowita: 250 mm,
- liczba regulacji: 15,
- zaczep do linki asekuracyjnej: nie,
-
wymiary: 250 x 48 x 13 mm,
- waga: 328 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 250 mm |
| waga: | 328 g |
| rozstaw szczęk: | 32 mm |
| EAN: | 4003773054566 |
| zakres chwytania: | 1.1/4" |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.328 kg |
| długość opakowania: | 25 cm |
| szerokość opakowania: | 4.8 cm |
| wysokość opakowania: | 1.3 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | 1. Ochrona oczu: * Zawsze używaj okularów ochronnych podczas pracy kluczami. Odpryski metalu lub inne zanieczyszczenia mogą uszkodzić wzrok. 2. Używanie odpowiednich narzędzi: * Używaj klucza o odpowiednim rozmiarze i typie do danej nakrętki lub śruby. Nieprawidłowe dopasowanie może prowadzić do uszkodzenia klucza lub elementu złącznego, a także do obrażeń. 3. Stan techniczny kluczy: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny kluczy. Uszkodzone, pęknięte lub zużyte klucze mogą być niebezpieczne w użyciu i mogą pęknąć podczas pracy. 4. Bezpieczeństwo pracy: * Nie używaj kluczy w miejscach, gdzie istnieje ryzyko wybuchu lub pożaru. Iskry mogą spowodować zapłon łatwopalnych substancji. 5. Unikanie nadmiernej siły: * Nie używaj przedłużek na kluczach, aby zwiększyć siłę. Może to prowadzić do uszkodzenia klucza lub elementu złącznego, a także do utraty kontroli i obrażeń. 6. Przechowywanie kluczy: * Przechowuj klucze w suchym i bezpiecznym miejscu, aby zapobiec korozji i uszkodzeniom. 7. Ergonomia: * Pracuj w komfortowej pozycji, aby uniknąć nadmiernego obciążenia mięśni i stawów. Unikaj długotrwałej pracy w niewygodnej pozycji. 8. Ochrona rąk: * Używaj rękawic ochronnych, aby chronić dłonie przed otarciami i skaleczeniami. 9. Czystość narzędzi: * Regularnie czyść klucze z brudu i smaru, aby zapewnić pewny chwyt i bezpieczeństwo pracy. 10. Szkolenie i doświadczenie: * Upewnij się, że posiadasz odpowiednie umiejętności i wiedzę przed użyciem kluczy. Nieprawidłowe użycie narzędzi może być niebezpieczne. 11. Utrzymanie: * Regularnie konserwuj klucze, smaruj ruchome części, aby zapewnić płynne działanie i uniknąć zacięć. |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
