Szczypce do wyważania kół, Bahco [BWP150]
-
Producent:
-
Kod producenta:BWP150
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2510 pkt. |
Szczypce do wyważania kół, Bahco [BWP150] ułatwiają montaż i demontaż odważników kół, posiadają miękką i odizolowaną rękojeść.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Szczypce do wyważania kół, Bahco [BWP150]:
- do łatwego montażu/demontażu odważników kół,
- miękka i odizolowana rękojeść,
Parametry szczypiec [BWP150]:
- rozmiary opakowania (długość x szerokość x wysokość): 255mm x 87mm x 20mm,
- waga: 425g,
| EAN: | 7314150170159 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.6 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 25.5 cm |
| szerokość opakowania: | 8.7 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
