stalowa miara zwijana 10m firmy Stanley [STHT37233-0] Control-Lock
-
Producent:
-
Kod producenta:STHT37233-0
Stan magazynowy: 10
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 853 pkt. |
Stalowa, dwustronna miara zwijana firmy Stanley [STHT37233-0] o długości 10 m, szerokość taśmy 25mm. Wykonana w II klasie dokładności.
Wyposażona jest w odłączany magnes i wielofunkcyjny hak. Zapewnia to wszechstronność zastosowania na wszystkich powierzchniach.
Taśma miernicza pokryta została termoplastyczną powłoką BladeArmor zabezpieczającą pierwsze 8 cm taśmy, co w 95% redukuje możliwość jej złamania.
Centralne położenie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt. Miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania, a jej bimateriałowa obudowa jest wytrzymała i odporna na wstrząsy.
Stalowa miara zwijana serii Control-Lock firmy Stanley [STHT37233-0]:
- stalowa miara o długości 10 m,
- duża szerokość bo aż 25 mm zapewnia wysięg bez podparcia ponad 3,5 m,
- ma dwustronny nadruk, który ułatwia wykonywanie pomiarów,
- taśma miernicza pokryta termoplastyczną powłoką BladeArmor zabezpieczającą pierwsze 8 cm taśmy, co w 95% redukuje możliwość jej złamania,
- posiada odłączany magnes i wielofunkcyjny hak zapewniają wszechstronność zastosowania na wszystkich powierzchniach,
- zaczep mierniczy umocowany został trzema nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- centralne usytuowanie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt,
- miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania,
- bimateriałowa obudowa miary jest wytrzymała i odporna na wstrząsy,
- miara wyposażona została w zaczep do mocowania na pasku.
Parametry techniczne miary Stanley [STHT37233-0]:
- długość taśmy: 10 m,
- szerokość taśmy: 25 mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: II (±1,3mm).
| dokładność pomiaru: | ±1,3mm |
| opakowanie: | blister |
| długość: | 10 m |
| EAN: | 3253560372330 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 25 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
