skrobak stolarski 2-krawędziowy 150x62mm, Bahco [474-150-0.80]
-
Producent:
-
Kod producenta:474-150-0.80
Stan magazynowy: 4
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 299 pkt. |
Profesjonalny skrobak ręczny dwukrawędziowy BAHCO 474-150-0.80, o długości 150 mm, wykonany z walcowanej na zimno, hartowanej i odpuszczanej stali chromowo-niklowej.
Skrobak stolarski przeznaczony jest do prac takich jak np. wygładzanie powierzchni drewnianych, wyrównywanie między gładziami czy usuwanie starej farby.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Skrobak ręczny dwukrawędziowy o długości 150mm BAHCO [474-150-0.80]:
- skrobak dwukrawędziowy przeznaczony do prac stolarskich, takich jak np.: wygładzanie powierzchni drewnianych, wyrównywanie między gładziami, usuwanie starej farby,
- ostrze wykonane zostało ze stali chromowo-niklowej, walcowanej na zimno, hartowanej i odpuszczanej,
- dla bezpieczeństwa skrobak posiada białe, plastikowe zabezpieczenie krawędzi
PARAMETRY TECHNICZNE SKROBAKA BAHCO [474-150-0.80]:
- długość całkowita krawędzi: 150 mm,
- szerokość skrobaka: 62 mm,
- grubość: 0,8 mm,
- waga: 80 g
| szerokość ostrza: | 62 mm |
| długość całkowita: | 150 mm |
| waga: | 80 g |
| opakowanie: | folia |
| EAN: | 7311518029883 |
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.085 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
