skrobak 2-krawędziowy o długości 125mm szerokość 60mm, Bahco [474-125-0.80]
-
Producent:
-
Kod producenta:474-125-0.80
Stan magazynowy: 17
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 278 pkt. |
Profesjonalny skrobak ręczny 2-krawędziowy o długości 125mm BAHCO [474-125-0.80].
Przeznaczony do prac stolarskich, takich jak wygładzanie powierzchni drewnianych, wyrównywanie między gładziami czy usuwanie starej farby.
Ostrze wykonane z zimnowalcowanej, hartowanej i odpuszczanej stali chromowo-niklowej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne skrobak ręczny 2-krawędziowy o długości 125mm BAHCO [474-125-0.80]:
- skrobak dwu krawędziowy do prac stolarskich:
wygładzanie powierzchni drewnianych,
wyrównywanie między gładziami,
usuwanie starej farby,
- ostrze wykonane zostało z zimnowalcowanej, hartowanej i odpuszczanej stali chromowo-niklowej,
- dla bezpieczeństwa wyposażone zostało w białe, plastikowe zabezpieczenie krawędzi,
parametry skrobaka Bahco [474-125-0.80]:
- długość całkowita krawędzi: 125 mm,
- wysokość ostrza: 60 mm,
- grubość: 0,8 mm,
- waga: 66 g.
| długość całkowita: | 125 mm |
| waga: | 60 g |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7311518029869 |
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.070 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
