sekator akumulatorowy 12V max Makita [UP100DSMJ] 4,0Ah, Li-Ion, CXT
-
Producent:
-
Kod producenta:UP100DSMJ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 29509 pkt. |
Akumulatorowy sekator ręczny 12V max Makita UP100DSMJ do cięcia gałęzi o grubości do 25 mm, dostarczany z kaburą do przechowywania, z 1 akumulatorem o pojemności 4,0 Ah i ładowarką, pakowany w walizce MAKPAC typu 2.
Lekki i poręczny sekator o dużej wydajności, wyposażony w bezszczotkowy silnik BLDC. Wyprodukowany zgodnie z technologią XPT - jest odporny na wilgoć i pył.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowy sekator do gałęzi 12V max Makita [UP100DSMJ]:
- sekator ogrodowy przeznaczony do cięcia gałęzi o grubości do 25 mm,
- posiada 2-stopniową regulację otwarcia ostrza,
- wyposażony w bezszczotkowy silnik elektryczny BLDC,
- wyprodukowany zgodnie z technologią XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- posiada ostre ostrza zapewniające gładkie cięcie, łatwe do czyszczenia,
- duża wydajność cięcia - do 2200 cięć na jednym naładowaniu akumulatora BL1021B (2,0Ah),
- na obudowie w łatwo dostępnym miejscu umieszczono panel z głównym włącznikiem zasilania oraz przycisk regulacji kąta otwarcia ostrza,
- diody LED informują o włączeniu urządzenia, niskim poziomie naładowania akumulatora, przeciążeniu oraz przegrzaniu
- ergonomiczna budowa rękojeści z osłoną na palce zapewnia wygodną i bezpieczną pracę,
- olej smarujący można wygodnie aplikować bez potrzeby demontażu ostrzy,
- w tej wersji sekator dostarczany jest z kaburą do przechowywania, 1 akumulatorem i ładowarką, pakowany w walizce MAKPAC.
Parametry techniczne sekatora Makita [UP100DSMJ]:
- napięcie zasilania: 12V max,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- maksymalna średnica cięcia: 25 mm,
- szybkość cięcia: 0,4 s,
- poziom ciśnienia akustycznego: ≤ 70 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji K h: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 285 x 64 x 98 mm,
- waga: 0,68 kg
- waga z akumulatorem (EPTA): 0,89 - 1,1 kg
Wyposażenie sekatora Makita [UP100DSMJ]:
- akumulator BL1041B (12V max / 4,0 Ah),
- ładowarka DC10SB,
- osełka [1912E4-1],
- klucz nasadowy 13 mm [782212-4],
- klucz imbusowy 4 mm [783202-0],
- klucz imbusowy 2,5 mm [783208-8],
- kabura [162C23-5],
- walizka MAKPAC typ 2 [821550-0],
- wkład do walizki [8357T7-7],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 12 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| długość całkowita: | 285 mm |
| waga kg: | 0,68 kg |
| waga z akumulatorem: | 1,1 kg |
| na wyposażeniu: | akumulator BL1041B (12V max / 4,0 Ah), ładowarka DC10SB, osełka [1912E4-1], klucz nasadowy 13 mm [782212-4], klucz imbusowy 4 mm [783202-0], klucz imbusowy 2,5 mm [783208-8], kabura [162C23-5], walizka MAKPAC typ 2 [821550-0], wkład do walizki [8357T7-7], instrukcja obsługi |
| wymiary: | 285 x 64 x 98 mm |
| max średnica cięcia: | 25 mm |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| natężenie hałasu: | 70 dB |
| EAN: | 0088381777933 |
| system opakowań: | MAKITA MAKPAC |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 39.5 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 16.24 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
