ściągacz do sworzni kulistych i przegubów, 80mm, Bahco [4545-4]
-
Producent:
-
Kod producenta:4545-4
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2902 pkt. |
Ściągacz do sworzni kulistych, 80mm, Bahco [4545-4] i do przegubów kulowych.
Przeznaczony do demontażu sworzni i przegubów kulowych np. drążków kierowniczych w samochodach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ściągacz do sworzni kulistych, 80mm, Bahco [4545-4]:
- ściągacz do przegubów kulowych,
- przeznaczony do demontażu sworzni i przegubów kulowych np. drążków kierowniczych,
- narzędzie wykonane zostało ze specjalnej stali,
- wrzeciono/śruba zakończone kulką
- ocynk jako wykończenie
parametry ściągacza Bahco [4545-4]:
- typ ściągacza: zewnętrzny,
- zakres roboczy: 80 mm,
- otwór w podstawie: 40 mm,
- waga: 2100 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga: | 2030 g |
| EAN: | 7314151722272 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| typ ściągacza: | zewnętrzny |
| zakres pracy ściągacza zew.: | 80 mm |
| masa z opakowaniem: | 2.075 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
