ściągacz do rozdzielacza, 4551-D, Bahco [4552-3]
-
Producent:
-
Kod producenta:4552-3
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9908 pkt. |
Ściągacz do rozdzielacza, 4551-D, Bahco [4552-3].
Po zamontowaniu do rozdzielacza służy do ściągania łożysk kulowych, wałkowych i innych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ściągacz do rozdzielacza 4551-D, Bahco [4552-3]:
- po zamontowaniu do rozdzielacza służy do ściągania łożysk kulowych, wałkowych i innych,
- ostro zakończone krawędzie odklejacza są wciskane pomiędzy rozdzielane elementy,
- wykończenie: galwanizowany
- materiał: stal specjalna
parametry ściągacza Bahco [4552-3]:
- typ ściągacza: zewnętrzny,
- zakres ściągania: 90-260 mm,
- rozpiętość: 315 mm,
- długość śrub: 215 mm,
- waga: 5200 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga: | 5200 g |
| EAN: | 7314151723163 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| typ ściągacza: | zewnętrzny |
| zakres pracy ściągacza zew.: | 90-260 mm |
| masa z opakowaniem: | 4.940 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
