ściągacz do piast samochodowych, 5 ramion, Bahco [4518-5]
-
Producent:
-
Kod producenta:4518-5
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6845 pkt. |
Bardzo mocny ściągacz do piast firmy Bahco [4518-5] o maksymalnej średnicy 225mm dla kół z 3, 4 lub 5 śrubami.
Solidna konstrukcja do ciężkich prac na piastach samochodów osobowych i ciężarowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ściągacz do piast samochodowych, 5 ramion, Bahco [4518-5]:
- ściągacz i ramiona wykonane ze specjalnej stali,
- wykończenie w całości cynkowane,
- przeznaczone do uniwersalnego zastosowania,
- solidna konstrukcja do ciężkich prac na piastach samochodów osobowych i ciężarowych,
PARAMETRY ściągacza do piast samochodowych Bahco [4518-5]:
- liczba ramion: 5,
- maksymalna średnica robocza: 225 mm,
- długość ramion: 140 mm,
- maksymalne dopuszczalne obciążenie: 14 kN,
- waga: 4700 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga: | 4700 g |
| EAN: | 7314151716899 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| typ ściągacza: | zewnętrzny |
| długość ramion: | 140 mm |
| zakres pracy ściągacza zew.: | 100-225 mm |
| masa z opakowaniem: | 4.650 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
