rozdzielacz, separator, 10-60mm, Bahco [4551-A]
-
Producent:
-
Kod producenta:4551-A
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2187 pkt. |
Rozdzielacz, separator, odklejacz 10-60mm, Bahco [4551-A].
Ostro zakończone krawędzie odklejacza są wciskane pomiędzy rozdzielane elementy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.rozdzielacz, separator, 10-60mm, Bahco [4551-A]:
- rozdzielacz, separator, odklejacz do rozdzielania łożysk,
- ostro zakończone krawędzie odklejacza są wciskane pomiędzy rozdzielane elementy,
- po zamontowaniu separatora do specjalnego ściągacza można zdemontować elementy,
- wykończenie: galwanizowany
- materiał: stal specjalna
parametry ściągacza Bahco [4551-A]:
- typ ściągacza: zewnętrzny,
- zakres roboczy: 10-60 mm,
- waga: 400 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga: | 400 g |
| EAN: | 7314151082628 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| typ ściągacza: | zewnętrzny |
| zakres pracy ściągacza zew.: | 10-60 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.390 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
