rękojeść z uchwytem szybkomocującym Rapidator do grotów sześciokątnych 1/4", Kraftform, Wera [05051272001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05051272001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 750 pkt. |
Profesjonalna rękojeść z uchwytem szybkomocującym Rapidator, z mocowaniem 1/4" firmy WERA [05028001001] z wielokomponentową, ergonomiczną rękojeścią typu Kraftform.
Rękojeść z uchwytem szybkomocującym Rapidaptor umożliwia szybką wymianę grotów i końcówek bez dodatkowych narzędzi. Posiada mocny stały magnes.
Rękojeść przeznaczona jest do grotów sześciokątnych 1/4" wykonanych wg normy DIN ISO 1173-C 6,3 oraz końcówek 1/4" E 6,3 (ISO 1173).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wysokiej jakości rękojeść z uchwytem Rapidator do grotów 1/4", serii 813 R Kraftform, Wera [05051272001]:
- wysokiej jakości rękojeść z uchwytem do grotów i końcówek sześciokątnych 1/4",
- rękojeść z uchwytem szybkomocującym Rapidaptor umożliwia szybką wymianę grotów i końcówek bez dodatkowych narzędzi,
- uchwyt Rapidator wyposażony w magnes stały gwarantuje niezawodne przytrzymanie narzędzia,
- narzędzie posiada rękojeść Kraftform, która zapewnia wygodną i ergonomiczną pracę chroniąc dłoń przed powstawaniem pęcherzy i odcisków,
- rękojeść Kraftform ma twardą strefę chwytu umożliwiającą szybkie pokręcanie, oraz miękką strefę zapewniającą przenoszenie wysokich momentów obrotowych,
- rękojeść z uchwytem Rapidator przeznaczona jest do grotów sześciokątnych 1/4" wykonanych wg normy DIN ISO 1173-C 6,3 oraz końcówek E 6,3 (ISO 1173).
parametry rękojeści z uchwytem Rapidator Wera [05051272001]
- typ mocowania: sześciokątny 1/4",
- typ uchwytu: Rapidator,
- typ rękojeści: Kraftform,
- długość całkowita: 90 mm.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 90 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288103123 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.038 kg |
| długość opakowania: | 9 cm |
| szerokość opakowania: | 2.2 cm |
| wysokość opakowania: | 2.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
