rękojeść magnetyczna do grotów sześciokątnych 1/4", Kraftform, 813 Wera [05051274001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05051274001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 298 pkt. |
Profesjonalna rękojeść z uchwytem magnetycznym, z mocowaniem 1/4", 813 WERA [05051274001] z wielokomponentową, ergonomiczną rękojeścią typu Kraftform.
Rękojeść przeznaczona jest do grotów sześciokątnych 1/4" wykonanych wg normy DIN ISO 1173-C 6,3 a także serii Wera 1.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Rękojeść magnetyczna do grotów 1/4", serii 813 Kraftform, Wera [05051274001]:
- wysokiej jakości rękojeść z uchwytem do grotów i końcówek sześciokątnych 1/4",
- narzędzie posiada rękojeść Kraftform, która zapewnia wygodną i ergonomiczną pracę chroniąc dłoń przed powstawaniem pęcherzy i odcisków,
- rękojeść Kraftform ma twardą strefę chwytu umożliwiającą szybkie pokręcanie, oraz miękką strefę zapewniającą przenoszenie wysokich momentów obrotowych,
- rękojeść przeznaczona jest do grotów sześciokątnych 1/4" wykonanych wg normy DIN ISO 1173-C 6,3 oraz serii Wera 1.
Parametry rękojeści magnetycznej Kraftform 813 Wera [05051274001]:
- typ mocowania: sześciokątny 1/4",
- typ uchwytu: magnetyczny,
- typ rękojeści: Kraftform,
- długość całkowita: 78 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 78 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288175656 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.027 kg |
| długość opakowania: | 8 cm |
| szerokość opakowania: | 2.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
