rękojeść do końcówek 1/4" z funkcją grzechotki, 838 RA S, WERA [05051492001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05051492001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 867 pkt. |
Profesjonalna rękojeść do końcówek 1/4" z funkcją grzechotki 838 RA S, WERA 05051492001, z wygodnie umieszczonym pokrętłem zmiany kierunku prawo/lewo lub 0. Mechanizm zapadkowy wbudowany w rękojeść zapewnia bardzo łatwą i bezwysiłkową pracę.
Rękojeść przeznaczona jest do końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4", posiada wbudowany magnes pewnie przytrzymujący końcówki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Rękojeść z uchwytem do końcówek 1/4" i funkcją grzechotki, 838 RA S, WERA [05051492001]:
- kompaktowa rękojeść do końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4", z funkcją grzechotki,
- wbudowany magnes przytrzymuje końcówki w uchwycie,
- grzechotka z drobnym uzębieniem (36 zębów, kąt pracy 10°), umożliwia łatwe i szybkie dokręcanie,
- mechanizm zapadkowy całkowicie wbudowany w rękojeść zapewnia bardzo łatwą i bezwysiłkową pracę,
- rękojeść posiada wygodnie umieszczone pokrętło do przełączania kierunku pracy prawo/lewo lub 0, co umożliwia obsługę jedną ręką,
- ergonomicznie ukształtowana rękojeść Kraftform zapewnia wygodną pracę jednocześnie chroniąc dłoń przed powstawaniem pęcherzy i odcisków.
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA 838 RA S, WERA [05051492001]:
- mocowanie: sześciokąt 1/4",
- wymiary: 120 x 60 x 25 mm,
- waga: 70 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga: | 70 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4013288229731 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.070 kg |
| długość opakowania: | 12 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
