ręczne nożyce do blachy z odsadzeniem, cięcie lewe i prostoliniowe, Bahco [586D]
-
Producent:
-
Kod producenta:586D
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1955 pkt. |
Profesjonalne ręczne nożyce firmy BAHCO, model 586D do cięcia materiałów miękkich i średnio twardych.
Przeznaczone do prostoliniowego i lewego cięcia blachy do 1,2 mm, a blachy nierdzewnej do 0,6 mm.
Szczęki odkuwane ze specjalnie hartowanej stali narzędziowej zapewniają trwałość narzędzia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ręczne nożyce do blachy z odsadzeniem, cięcie lewe i prostoliniowe, Bahco [586D]:
- ręczne nożyce przeznaczone są do prostoliniowego i lewego cięcia,
- posiada głowicę przelotową do wycinania otworów i przechodzenia przez blachę,
- zdolność cięcia: 0,6 mm (stal nierdzewna), 1,2 mm (stal walcowana na zimno),
- rękojeści zostały zanurzone w PVC,
- nożyce kute ze specjalnie hartowanej stali narzędziowej,
- ma wąskie ostrza precyzyjnie frezowane i zaostrzone,
- konstrukcja głowicy umożliwia użytkownikowi cięcie ręką i narzędziem nad obrabianym przedmiotem
- do cięcia miękkich/średnich materiałów,
Dane nożyc do cięcia blachy Bahco 586D:
- kierunek cięcia: lewe i prostoliniowe
- zakres cięcia: miękkie i średnie materiały
- długość całkowita 280 mm
- waga: 0,6 kg
- maksymalna grubość cięcia stali nierdzewnej: 0,6 mm
- maksymalna grubość cięcia stali walcowanej na zimno: 1,2 mm
- ostrze: stal narzędziowa
| długość całkowita: | 280 mm |
| waga: | 600 g |
| kierunek cięcia: | do długich cięć prostych i kształtowych w lewo |
| grubość cięcia stali walcowanej na zimno: | 1,2 mm |
| EAN: | 7314150104208 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.630 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
