ręczne nożyce do blachy, cięcie lewe i prostoliniowe, Bahco [MA351]
-
Producent:
-
Kod producenta:MA351
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1403 pkt. |
Profesjonalne ręczne nożyce do cięcia blachy firmy BAHCO, model MA351 przeznaczone do prostoliniowego i lewego cięcia blachy.
Szczęki odkuwane ze specjalnie hartowanej stali narzędziowej z dodatkiem chromu i molibdenu zapewniają trwałość narzędzia.
Ergonomiczne rękojeści wykonane z mocnego tworzywa pozwalają na wygodny chwyt.
Grubość cięcia blachy walcowanej na zimno: 1,5 mm.
ręczne nożyce do blachy, cięcie lewe i prostoliniowe, Bahco [MA351]:
- nożyce przeznaczone do cięcia blach twardych i grubych,
- mogą ciąć powierzchnie metalowe o grubości maksymalnie do 1.8 mm,
- najlepiej sprawdzają się do cięcia prostoliniowego i kształtowych w lewo,
- szczęki nożyc zostały wykonane ze stali wzmacnianej z dodatkiem chromu i molibdenu,
- krawędzie szczęk szlifowane, rowkowane i hartowane indukcyjnie o twardości 60-62 HRC,
- posiadają mechanizm dźwigniowy, który zwiększa efektywność nożyc,
- rękojeści wykonane są z miękkiego tworzywa,
- nożyce mają sprężyną powrotną.
Dane nożyc do cięcia blachy Bahco MA351:
- kierunek cięcia: lewe i prostoliniowe
- długość całkowita 250 mm
- waga: 0,53 kg
- maksymalna grubość cięcia stali nierdzewnej: 1,0 mm
- maksymalna grubość cięcia stali walcowanej na zimno: 1,5 mm
- ostrze: stal narzędziowa
| długość całkowita: | 250 mm |
| waga: | 530 g |
| kierunek cięcia: | do długich cięć prostych i kształtowych w lewo |
| grubość cięcia stali walcowanej na zimno: | 1,5 mm |
| EAN: | 7314150181582 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.550 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
