ramiona zapasowe ściągacza do łożysk Bahco [4532K4]
-
Producent:
-
Kod producenta:4532K4
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7426 pkt. |
Ramiona zapasowe dwuramiennych ściągaczy do łożysk firmy BAHCO model 4532K4, pasują do dwuramiennych ściągaczy 4532-E, 4532-F i 4532-G.
Dostarczane po 2 szt. w komplecie są wykonane ze wysokiej jakości stali specjalnej, galwanizowane i odkuwane.
Przenoszą duże siły podczas ściągania łożysk.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
ramiona zapasowe 4532K4 mają długość całkowitą 200mm, rozmiar szczęki chwytającej: [5] = 5mm, [B] = 25mm, [C] 54mm, [D] = 50mm; waga jednego ramiona 4130g;
mogą współpracować z dwuramiennymi ściągaczami model 4532-E, 4532-F.i 4532-G
sprzedaje się je jako parę (2 szt.)
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga: | 4130 g |
| EAN: | 7314151720148 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| długość ramion: | 225 mm |
| masa z opakowaniem: | 4.300 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
