profesjonalny strug elektryczny 82mm, 600W, DeWALT [DW680-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DW680-QS
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9969 pkt. |
Profesjonalny strug elektryczny DeWALT model DW680, z silnikiem 600W, prowadnicą równoległą i adapterem do odsysania pyłu o szerokości strugania 82mm, pakowany w kartonie.
W przedniej części stopy znajdują się 3 rowki ułatwiające precyzyjne prowadzenie podczas fazowania a w rękojeści przedniej precyzyjne ustawianie głębokości strugania co 0,1 mm w zakresie do 2,5mm. Strug nadaje się do wykonywania wręgów o grubości do 12mm.
Strug DW680 to świetne narzędzie dla każdej ekipy budowlanej czy stolarzy zajmujących się pracami wykończeniowymi, jest lekki i bardzo dobrze wyważony, można się nim wygodnie posługiwać jedną ręką nawet w miejscach o ograniczonej dostępności.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Strug elektryczny 82mm DeWALT DW680
- strug DW680 to świetne narzędzie dla każdej ekipy budowlanej czy stolarzy zajmujących się pracami wykończeniowymi, lekki i bardzo dobrze wyważony - można się nim wygodnie posługiwać nawet w miejscach o ograniczonej dostępności
- mocny silnik - duża gładkość powierzchni nawet w twardym drewnie
- regulacja głębokości strugania przy pomocy pokrętła w przedniej części korpusu co 0,1mm, maksymalna głębokość strugania 2,5mm
- strugiem DW680 można strugać wręgi do głębokości 12mm
- w przedniej części stopy 3 rowki ułatwiające precyzyjne prowadzenie podczas fazowania
- wałek nożowy o dużej średnicy i prędkości obrotowej zapewnia idealną jakość strugania
- odprowadzanie wiórów na jedna stronę, na wyposażeniu znajduje się adapter ułatwiający podłączenie worka lub odkurzacza
- gumowany uchwyt przedni zapewnia pewne, wygodne i bezpieczne prowadzenie
Dane techniczne struga DeWALT DW680
- moc silnika: 600W
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 15000 obr/min
- szerokość strugania: 82mm
- głębokość strugania: 2,5mm
- głębokość wręgu: 12mm
- długość stopy: 290mm
- waga: 3,2kg
- wymiary (dł. x wys.): 290 x 170mm
Wyposażenie struga DeWALT DW680
- dwustronne noże z węglikami spiekanymi
- prowadnica równoległa
- adapter do odsysania pyłu
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
| waga kg: | 3,2 kg |
| na wyposażeniu: | dwustronne noże z węglikami spiekanymi, prowadnica równoległa, adapter do odsysania pyłu |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 15000 obr/min |
| wymiary: | dł 290mm x wys 170mm mm |
| moc znamionowa: | 600 W |
| szerokość strugania: | 82 mm |
| głębokość strugania: | 0-2,5 mm |
| głębokość wręgu: | 0-12 mm |
| opakowanie: | karton |
| długość stopy: | 290 mm |
| EAN: | 5011402291458 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.00 kg |
| długość opakowania: | 20.00 cm |
| szerokość opakowania: | 36.50 cm |
| wysokość opakowania: | 19.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
