Podnośnik żurawiowy do 2 ton, składany, BAHCO [BH6FC2000]
-
Producent:
-
Kod producenta:BH6FC2000
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 38525 pkt. |
Podnośnik warsztatowy typu żuraw z udźwigiem do 2T, składany, Bahco [BH6FC2000].
Podnośnik posiada: zawór przeciążeniowy, bezpieczny, obrotowy hak, mechanizm bezpieczeństwa tzw. czuwak, ruchomą i obracaną dźwignię, która ułatwia pompowanie w różnych pozycjach.
Żuraw składany z możliwością ustawienia ramienia w 4 pozycjach oraz wyposażony w regulowany cylinder który zmniejsza potrzebną liczbę pociągnięć o 50%,
Metalowe kółka pokryte są warstwą poliuretanową zapewniając wspaniałą wytrzymałość i cichą prace.
Podnośnik warsztatowy żurawiowy do 2 ton, składany, BAHCO [BH6FC2000]:
- składany z możliwością ustawienia ramienia w 4 pozycjach, co pozwala na 4 różne udźwigi: 2000, 1500, 1000, 500 kg,
- regulowany cylinder, który zmniejsza potrzebną liczbę pociągnięć o 50%,
- metalowe kółka pokryte warstwą poliuretanową zapewniają wspaniałą wytrzymałość i cichą prace,
- ruchoma i obracana dźwignia ułatwia pompowanie w różnych pozycjach,
- żuraw posiada mechanizm bezpieczeństwa tzw. czuwak,
- zawór przeciążeniowy,
- bezpieczny, obrotowy hak,
- certyfikowany na podstawie 2006/42/EC + BS EN1494,
Parametry podnośnika BAHCO [BH6FC2000]:
- maksymalny zakres w pozycji 1: 2000 kg,
- maksymalny zakres w pozycji 2: 1500 kg,
- maksymalny zakres w pozycji 3: 1000 kg,
- maksymalny zakres w pozycji 4: 500 kg,
- maksymalny udźwig: 2000 kg,
- maksymalna wysokość: 2640 mm,
- najazd (minimalna odległość podpory do podłoża): 130mm,
- wymiary kartonu (długość x szerokość x wysokość): 1845 x 1220 x 2640 mm,
- waga: 170 kg,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga kg: | 170 kg |
| opakowanie: | karton |
| udźwig: | 2 t |
| wysokość najazdu: | 130 mm |
| wysokość podnoszenia: | 2640 mm |
| EAN: | 7314150234639 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 178 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 184.5 cm |
| szerokość opakowania: | 122 cm |
| wysokość opakowania: | 264 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
