podnośnik samochodowy wózkowy z aluminium, typu żaba, 2,5 tony, BAHCO [BH1A2500A]
-
Producent:
-
Kod producenta:BH1A2500A
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 29055 pkt. |
Podnośnik samochodowy BAHCO BH1A2500A o udźwigu 2,5 tony, wykonany z aluminium, dzięki czemu waży jedynie 24,4 kg.
Podnośnik wyposażony jest w nylonowe koła zapewniające wysoką trwałość i ciche działanie. Zakres podnoszenia wynosi od 100 mm do 485 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wózkowy podnośnik samochodowy aluminiowy o udźwigu 2,5 tony BAHCO [BH1A2500A]:
- podnośnik skonstruowany w 100% z aluminium, dzięki czemu waży jedynie 24,4 kg,
- posiada podręczną tackę na którą można odłożyć narzędzia,
- podnośnik wyposażony jest w gumową podkładkę na podporze oraz duży okrągły pedał zwalniania umożliwiający szybkie i bezpieczne opuszczanie na dowolną wysokość w zakresie od 100 mm do 485 mm,
- osłona przeciwpyłowa chroni tłoki i sprężynę przed uszkodzeniem,
- gumowe i piankowe zabezpieczenia na uchwycie zapobiegają uszkodzeniu korpusów pojazdów,
- nylonowe przednie i tylne koła zapewniają wysoką trwałość i ciche działanie,
- podnośnik posiada certyfikat CE przyznany przez Oficjalny Niezależny Związek Kontroli Technicznej.
Parametry podnośnika samochodowego Bahco [BH1A2500A]:
- maksymalny udźwig: 2500 kg,
- najazd (minimalna odległość podpory do podłoża) [E]: 100 mm,
- maksymalna wysokość podnoszenia [F]: 485 mm,
- podpora: okrągła z wymienną gumą,
- średnica podpory [H]: 116 mm,
- całkowita długość podnośnika [D]: 655 mm,
- wysokość z uchwytem [A]: 1380 mm,
- wymiary: 655 x 350mm x 163mm,
- waga: 24,4 kg
| długość całkowita: | 655 mm |
| opakowanie: | karton |
| zakres roboczy: | 385 mm |
| udźwig: | 2,5 t |
| wysokość najazdu: | 100 mm |
| wysokość podnoszenia: | 485 mm |
| EAN: | 7314150460953 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 27.000 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
