podnośnik samochodowy wózkowy, wydłużony, typu żaba, 5 ton, BAHCO [BH15000B]
-
Producent:
-
Kod producenta:BH15000B
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 54770 pkt. |
Profesjonalny podnośnik samochodowy BAHCO BH15000B o udźwigu 5 ton i zwiększonej długości.
Podnośnik posiada duży i szeroki pedał ułatwiający podnoszenie oraz zawór bezpieczeństwa zapewniający równomierne opuszczanie.
Zakres podnoszenia od 150 mm do 685 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Podnośnik samochodowy wózkowy, wydłużony, typu żaba, 5 ton, BAHCO [BH15000B]:
- wydłużony podnośnik o udźwigu 5 ton pozwala na duży zasięg pod pojazdem,
- posiada bardzo wytrzymałą, stalową konstrukcję która zapewnia maksymalną jego trwałość,
- jest wyposażony w solidne stalowe koła,
- ma duży i wygodny pedał służący podnoszenia np. samochodu, czy maszyny,
- prędkość opadania regulowana jest przez podnoszenie i pokręcanie rączką,
- kompozytowy owalny uchwyt pozwala na bezpieczne i wygodne użytkowanie (precyzyjne podnoszenie i bezpieczne opuszczanie),
- pianka ochronna na uchwycie roboczym zapobiega uszkodzeniu karoserii pojazdu,
- siodło stalowe posiada z gumową nakładkę, aby uniknąć uszkodzenia podwozia podnoszonego pojazdu,
- podnośnik wyposażony w ciśnieniowy zawór bezpieczeństwa i system kontroli prędkości opadania.
Parametry podnośnika BAHCO [BH15000B]:
- maksymalny udźwig: 5000 kg (5T),
- najazd (minimalna odległość podpory do podłoża): 150 mm,
- maksymalna wysokość podnoszenia: 685 mm,
- waga: 89,5 kg
| waga kg: | 89,5 kg |
| zakres roboczy: | 535 mm |
| udźwig: | 5 t |
| wysokość najazdu: | 150 mm |
| wysokość podnoszenia: | 685 mm |
| EAN: | 7314150516407 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 90.000 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
