    BH15000B
5477,07zł brutto
4452,90zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 54770 pkt.
Profesjonalny podnośnik samochodowy BAHCO BH15000B o udźwigu 5 ton i zwiększonej długości.
Zakres podnoszenia od 150 mm do 685 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Podnośnik samochodowy wózkowy, wydłużony, typu żaba, 5 ton, BAHCO [BH15000B]:
  • wydłużony podnośnik o udźwigu 5 ton pozwala na duży zasięg pod pojazdem,
  • posiada bardzo wytrzymałą, stalową konstrukcję która zapewnia maksymalną jego trwałość,
  • jest wyposażony w solidne stalowe koła,
  • ma duży i wygodny pedał służący podnoszenia np. samochodu, czy maszyny,
  • prędkość opadania regulowana jest przez podnoszenie i pokręcanie rączką,
  • pianka ochronna na uchwycie roboczym zapobiega uszkodzeniu karoserii pojazdu,
  • siodło stalowe posiada z gumową nakładkę, aby uniknąć uszkodzenia podwozia podnoszonego pojazdu,
  • podnośnik wyposażony w ciśnieniowy zawór bezpieczeństwa i system kontroli prędkości opadania.
Parametry podnośnika BAHCO [BH15000B]:
  • maksymalny udźwig: 5000 kg (5T),
  • najazd (minimalna odległość podpory do podłoża): 150 mm,
  • maksymalna wysokość podnoszenia: 685 mm,
  • waga: 89,5 kg
waga kg: 89,5 kg
zakres roboczy: 535 mm
udźwig: 5 t
wysokość najazdu: 150 mm
wysokość podnoszenia: 685 mm