pistolet do kleju na sztyfty 7mm, 3,6V Black+Decker [BCGL115-XJ] ładowanie USB
-
Producent:
-
Kod producenta:BCGL115-XJ
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 975 pkt. |
Pistolet do kleju na gorąco Black+Decker [BCGL115-XJ] dostarczany z 20 sztyftami kleju o średnicy 7mm i kablem USB typu C do ładowania, pakowany w kartonie.
Pistolet przeznaczony jest do szybkiego łączenia ze sobą materiałów takich jak papier, karton, tkaniny, korek, czy drewno. Doskonale sprawdzi się podczas prac plastycznych, dekoratorskich, czy nawet drobnych napraw w domu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy PISTOLET DO KLEJU NA GORĄCO 7 MM 3,6V Black+Decker [BCGL115-XJ]:
- pistolet na sztyfty klejowe o średnicy 7 mm przeznaczony do szybkiego łączenia ze sobą materiałów takich jak papier, karton, tkaniny, korek, czy drewno,
- doskonale sprawdzi się podczas wykonywania różnego rodzaju prac plastycznych, wykonywania dekoracji, czy majsterkowania,
- dobrze wyważona obudowa i stabilna podstawa zapewniają stabilność i wygodę podczas użytkowania,
- pistolet jest gotowy do pracy w ciągu 30 sekund,
- zintegrowana dioda LED zapewnia lepszą widoczność podczas pracy nad projektami obejmującymi mniejsze materiały takie jak cekiny, zawieszki i inne elementy dekoracyjne
- antypoślizgowy uchwyt zapewnia zwiększony komfort podczas pracy,
- pełne naładowanie wbudowanego akumulatora wystarczy na około 25 minut ciągłej pracy,
- akumulator ładuje się do pełna w ciągu ok. 2,5 godziny,
- pistolet dostarczany jest z 20 sztyftami kleju 7x100 mm oraz kablem USB typu C do ładowania, pakowany w kartonie.
Parametry techniczne pistoletu do kleju Black+Decker [BCGL115-XJ]:
- napięcie zasilania: 3,6 V,
-
temperatura robocza: 185°C,
- średnica kleju w sztyfcie: 7 mm,
-
wymiary opakowania: 178 x 58 x 175 mm,
-
waga (EPTA): 0,53 kg
Wyposażenie pistoletu do kleju Black+Decker [BCGL115-XJ]:
- 20 sztyftów kleju 7x100 mm,
- kabel USB typ C,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 3,6 V |
| waga kg: | 0,53 kg |
| na wyposażeniu: | 20 sztyftów kleju 7x100 mm, kabel USB typ C, instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048788660 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
