akumulatorowy wyciskacz do kleju i silikonu 10,8V (12V Max) Makita [CG100DZA] Li-Ion, CXT
-
Producent:
-
Kod producenta:CG100DZA
628,63zł brutto
511,08zł netto
657,64zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6286 pkt. |
Akumulatorowy wyciskacz 10,8V (12v Max) Makita [CG100DZA] do mechanicznego nakładania klejów i silikonów. W tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Wyciskacz z prędkością wyciskania regulowaną pokrętłem oraz funkcją anti drop zapobiegającą wyciekaniu substancji po zwolnieniu spustu.
AKUMULATOROWY PISTOLET DO KLEJU I SILIKONU MAKITA CG100DZA:
- wyciskacz zasilany akumulatorem CXT 10,8V (12V max) Li-Ion,
- przeznaczony jest do nakładania kleju lub materiału uszczelniającego na powierzchnię,
- pistolet wyposażony jest w blokadę spustu zabezpieczająca przed przypadkowym uruchomieniem,
- regulacja prędkości wyciskania odbywa się za pomocą pokrętła,
- funkcja anti drop zapobiega wyciekaniu substancji po zwolnieniu spustu,
- obszar roboczy oświetla dioda LED z funkcją opóźnionego wygaszania,
- wyciskacz posiada również diodę LED ostrzegającą o przeciążeniu,
- dostępny w dwóch wersjach - z uchwytem na kartusz typu A (300 ml) oraz uchwytem na kartusz typu B (600 ml),
- w tej wersji dostarczany z uchwytem na kartusz typu A (300 ml) bez walizki, akumulatora i ładowarki.
PARAMETRY WYCISKACZA DO KLEJU I SILIKONU MAKITA CG100DZA:
- napięcie: 10,8V (12V Max),
- typ akumulatorów: Li-ion,
-
obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-28 mm/s,
- maksymalna siła wyciskania: 5000 N,
- wymiary z kartuszem typu A (300 ml): 214 mm,
- masa: 1,9 - 2,6 kg.
WYPOSAŻENIE WYCISKACZA MAKITA CG100DZA:
- uchwyt kartusza typ A (300ml),
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga kg: | 1,9 kg |
| waga z akumulatorem: | 2,6 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt kartusza typ A (300ml) |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł. 214 mm |
| prędkość posuwu tłoka: | 0-28 mm/s |
| max siła wyciskania: | 5000 N |
| obsługiwane kartusze : |
|
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381850001 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.38 kg |
| długość opakowania: | 42.5 cm |
| szerokość opakowania: | 22 cm |
| wysokość opakowania: | 14.8 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
