akumulatorowy wyciskacz do silikonu, 18V Li-Ion 1x3,0Ah, 2 kartusze, Makita, [DCG180RFX]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCG180RFX
1449,70zł brutto
1178,62zł netto
1567,05zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14497 pkt. |
Akumulatorowy wyciskacz 18V fimy Makita [DCG180RFX] do mechanicznego nakładania klejów i silikonów. W tej wersji z jednym akumulatorem 3,0Ah i ładowarką wielonapieciową. Całość pakowana w walizce plastikowej.
Wstępna regulacja prędkości posuwu, oraz elektroniczna regulacja prędkości za pomocą spustu włącznika zapewnia maksymalną kontrolę przepływu silikonu lub kleju.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWY pistolet DO SILIKONU MAKITA DCG180RFX:
- wyciskacz przeznaczony jest do nakładania materiału uszczelniającego na powierzchnię,
- wstępna regulacja prędkości posuwu,
- elektroniczna regulacja prędkości za pomocą spustu włącznika - zapewnia maksymalną kontrolę przepływu silikonu lub kleju,
- pistolet przeznaczony do kartuszy o poj. 300 ml, możliwość przezbrojenia na tubę o poj. 600 ml,
- funkcja anti drop zapobiega wyciekaniu substancji po zwolnieniu spustu,
- ogumowana rękojeść zapewnia większą kontrolę oraz komfort,
- dioda LED ostrzegająca o przeciążeniu,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- w tej wersji z jednym akumulatorem i ładowarką pakowany w walizkę z tworzywa.
PARAMETRY WYCISKACZA DO KLEJU I SILIKONU MAKITA DCG180RFX:
- napięcie: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- napięcie akumulatora: 3,0 Ah,
-
obsługiwane akumulatory: 1,3 / 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-28 mm/s,
- maksymalna siła wyciskania: 5000 N,
- wymiary: 404 mm,
- masa: 2.1 - 3,0 kg.
WYPOSAŻENIE WYCISKACZA MAKITA DCG180RFX:
- ładowarka DC18RC: 195584-2,
- uchwyt kartusza typ A (kpl.): 196351-8,
- uchwyt kartusza typ B (kpl.): 196352-6,
- walizka z tworzywa 821568-1,
- akumulator BL1830B (18 V / 3,0 Ah),
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,3 kg |
| na wyposażeniu: | adowarka DC18RC: 195584-2, uchwyt kartusza typ A (kpl.): 196351-8, uchwyt kartusza typ B (kpl.): 196352-6, walizka z tworzywa 821568-1, akumulator BL1830B (18 V / 3,0 Ah), instrukcja obsługi. |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 404 mm |
| prędkość posuwu tłoka: | 0-28 mm/s |
| max siła wyciskania: | 5000 N |
| obsługiwane kartusze : | 300 ml |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381841238 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 8.2 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
