pilnik ręczny trójkątny o pomniejszonym przekroju, 125mm Bahco [4-187-05-2-0] bez rękojeści
-
Producent:
-
Kod producenta:4-187-05-2-0
Stan magazynowy: 19
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 181 pkt. |
Pilnik ręczny trójkątny o pomniejszonym przekroju firmy BAHCO [4-187-05-2-0] o długości 125mm, zbieżny.
W tej wersji dostarczany bez rękojeści. Przeznaczony do ostrzenia tarcz pilarskich o bardzo drobnym uzębieniu.
W produkcji pilników BAHCO ma bardzo długa tradycję, dlatego też pilniki te cieszą się zasłużona renomą na rynku jako jedne z najlepszych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
pilnik ręczny trójkątny o pomniejszonym przekroju, Bahco [4-187-05-2-0]:
- pilnik przeznaczony do ostrzenia pił o bardzo drobnym uzębieniu,
- powierzchnie robocze zbieżne ku wierzchołkowi, w kształcie trójkąta,
- uzębienie: pojedyncze nacięcie do dokładnej obróbki,
- pilnik dostarczany bez rękojeści,
parametry techniczne pilnika trójkątnego Bahco [4-187-05-2-0]:
- typ pilnika: trójkątny zbieżny,
- uzębienie: pojedyncze
- długość całkowita: 125 mm,
- maksymalna szerokość boku: 6 mm,
- waga: 23 g
| waga: | 23 g |
| długość części roboczej: | 125 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 7311518021283 |
| zastosowanie: |
|
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| rodzaj pilnika: | dokładny |
| masa z opakowaniem: | 0.020 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
