pilnik ręczny półokrągły 200mm, wykańczak, ERGO, BAHCO [1-210-08-3-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-210-08-3-2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 712 pkt. |
Pilnik ręczny półokrągły BAHCO 1-210-08-3-2, o ostrzu długości 200 mm, z dwukomponentową bardzo wygodną podczas pracy rękojeścią z serii ERGO.
Pilnik wykonany z wysokiej jakości stali, o kształcie półokrągłym, zakończony płasko-zbieżnie. Przeznaczony do obróbki wykończeniowej powierzchni łukowych, płaskich i dużych otworów oraz do stępiania krawędzi i szlifowania oraz usuwania zadziorów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Pilnik ręczny półokrągły 200mm, ERGO, BAHCO [1-210-08-3-2]:
- pilnik o kształcie półokrągłym, służący do obróbki wykończeniowej powierzchni łukowych, płaskich oraz dużych otworów,
- może być również stosowany do stępiania krawędzi,
- doskonale sprawdzi się do szlifowania i usuwania zadziorów,
- podwójnie nacięte uzębienie zgrubne pozwala na szybką obróbkę, można go używać do obróbki wstępnej,
- kształt pilnika płasko-zbieżny
PARAMETRY TECHNICZNE PILNIKA BAHCO [1-210-08-3-2]:
- długość ostrza: 200 mm,
- szerokość ostrza: 20,5 mm,
- grubość ostrza: 6 mm,
- liczba zębów na centymetr: 21 zębów/cm,
- typ uzębienia: wykańczak, gładzik,
- waga: 170 g
| waga: | 170 g |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| EAN: | 7311518295837 |
| zastosowanie: |
|
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| rodzaj pilnika: | wykańczak |
| masa z opakowaniem: | 0.190 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
