pilnik ręczny półokrągły 100mm, obróbka zgrubna, ERGO, BAHCO [1-210-04-1-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-210-04-1-2
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 499 pkt. |
Pilnik ręczny półokrągły BAHCO 1-210-04-1-2 o ostrzu długości 100 mm, z dwukomponentową bardzo wygodną podczas pracy rękojeścią z serii ERGO.
Pilnik wykonany z wysokiej jakości stali, o kształcie półokrągłym, zbieżnym. Przeznaczony do obróbki zgrubnej powierzchni łukowych, płaskich i dużych otworów oraz do stępiania krawędzi i szlifowania oraz usuwania zadziorów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Pilnik ręczny półokrągły 100mm, ERGO, BAHCO [1-210-04-1-2]:
- pilnik o kształcie półokrągłym, służący do obróbki zgrubnej powierzchni łukowych, płaskich oraz dużych otworów,
- może być również stosowany do stępiania krawędzi,
- doskonale sprawdzi się do szlifowania i usuwania zadziorów,
- podwójnie nacięte uzębienie zgrubne pozwala na szybką obróbkę, można go używać do obróbki wstępnej,
- kształt pilnika zbieżny, zakończony ostro.
Parametry techniczne pilnika BAHCO [1-210-04-1-2]:
- długość ostrza: 100 mm,
- szerokość ostrza: 10 mm,
- grubość ostrza: 3 mm,
- liczba zębów na centymetr: 15 zębów/cm,
- typ uzębienia: zgrubne,
- waga: 52 g
| waga: | 52 g |
| długość części roboczej: | 100 mm |
| EAN: | 7311518243944 |
| zastosowanie: |
|
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| rodzaj pilnika: | zgrubny |
| masa z opakowaniem: | 0.050 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
