pilnik ręczny półokrągły 100mm, dokładny, ERGO, BAHCO [1-210-04-2-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-210-04-2-2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 515 pkt. |
Pilnik ręczny półokrągły BAHCO 1-210-04-2-2 o ostrzu długości 100 mm, z dwukomponentową bardzo wygodną podczas pracy rękojeścią z serii ERGO.
Pilnik wykonany z wysokiej jakości stali, o kształcie półokrągłym, zbieżnym. Przeznaczony do obróbki dokładnej powierzchni łukowych, płaskich i dużych otworów oraz do stępiania krawędzi i szlifowania oraz usuwania zadziorów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Pilnik ręczny półokrągły 100mm, dokładny, ERGO, BAHCO [1-210-04-2-2]:
- pilnik o kształcie półokrągłym, służący do obróbki dokładnej powierzchni łukowych, płaskich oraz dużych otworów,
- może być również stosowany do stępiania krawędzi,
- doskonale sprawdzi się do szlifowania i usuwania zadziorów,
- podwójnie nacięte uzębienie dokładne pozwala uzyskać gładką powierzchnię po obróbce, może być używany do obróbki końcowej,
- kształt pilnika zbieżny, zakończony ostro.
Parametry techniczne pilnika BAHCO [1-210-04-2-2]:
- długość ostrza: 100 mm,
- szerokość ostrza: 10 mm,
- grubość ostrza: 3 mm,
- liczba zębów na centymetr: 21 zębów/cm,
- typ uzębienia: dokładne,
- waga: 52 g
| waga: | 52 g |
| długość części roboczej: | 100 mm |
| EAN: | 7311518244040 |
| zastosowanie: |
|
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| rodzaj pilnika: | dokładny |
| masa z opakowaniem: | 0.050 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
