pilnik ręczny płaski ERGO 300mm [1-100-12-1-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-100-12-1-2
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 708 pkt. |
Profesjonalny, ręczny pilnik do metalu z serii ERGO firmy BAHCO 1-100-12-1-2.
Pilnik płaski o długości 300mm przeznaczony do szybkiej obróbki dużych powierzchni i krawędzi wyposażony został w dwukomponentową rękojeść.
W produkcji pilników BAHCO ma bardzo długa tradycję, dlatego też pilniki te cieszą się zasłużona renomą na rynku jako jedne z najlepszych.
Produkowane są zgodnie z norma ISO234/1 i 2 ze stali najwyższej jakości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ręczny pilnik do metalu z rękojeścią, płaski, serii ERGO firmy Bahco [1-100-12-1-2]:
- ręczny pilnik do metalu z rękojeścią firmy Bahco z serii ERGO,
- znakomity pilnik przeznaczony do obróbki powierzchni płaskich i krawędzi, do ostrzenia dużych detali,
- pilnik ma nacięcia podwójnie i może być używany do stali nierdzewnej,
- jedna krawędź jest gładka, a druga nacięta pojedynczo,
- przeznaczony do szybkiej, zgrubnej obróbki.
parametry pilnika płaskiego do metalu Bahco [1-100-12-1-2]:
- typ pilnika: płaski,
- zastosowanie: do metalu,
- rodzaj pilnika: zgrubny,
- rękojeść: tak,
- liczba nacięć: 8 szt./cm,
- wymiary części roboczej pilnika: 300x30x6 mm,
- waga: 431 g.
| waga: | 431 g |
| długość części roboczej: | 300 mm |
| EAN: | 7311518028053 |
| zastosowanie: |
|
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| rodzaj pilnika: | zgrubny |
| masa z opakowaniem: | 0.450 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
