pilnik ręczny płaski 250mm Bahco [1-104-10-3-0] bez uchwytu, gładzik
-
Producent:
-
Kod producenta:1-104-10-3-0
Stan magazynowy: 9
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 482 pkt. |
Profesjonalny, ręczny pilnik do metalu firmy BAHCO 1-104-10-3-0.
Pilnik płaski o długości 250mm przeznaczony do dokładnej obróbki dużych powierzchni w tej wersji bez rękojeści.
W produkcji pilników BAHCO ma bardzo długa tradycję, dlatego też pilniki te cieszą się zasłużona renomą na rynku jako jedne z najlepszych.
Produkowane są zgodnie z norma ISO234/1 i 2 ze stali najwyższej jakości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
ręczny pilnik do metalu płaski firmy Bahco [1-104-10-3-0]:
- ręczny pilnik do metalu bez rękojeści firmy Bahco,
- znakomity pilnik przeznaczony do obróbki powierzchni płaskich i krawędzi, do ostrzenia dużych detali,
- powierzchnie pilnika nacięto pojedyńczo i może być używany do stali nierdzewnej,
- jedna krawędź jest gładka, a druga nacięta pojedynczo,
- przeznaczony do bardzo dokładnej obróbki - gładzik.
parametry pilnika płaskiego do metalu Bahco [1-104-10-3-0]:
- typ pilnika: płaski,
- zastosowanie: do metalu,
- rodzaj pilnika: gładzik,
- rękojeść: tak
- liczba nacięć: 17 szt./cm,
- długość części roboczej A: 250 mm,
- szerokość części roboczej B: 25 mm,
- grubość części roboczej C: 5.5 mm,
- waga: 260 g.
| waga: | 260 g |
| długość części roboczej: | 250 mm |
| EAN: | 7311518019259 |
| zastosowanie: |
|
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| rodzaj pilnika: | wykańczak |
| masa z opakowaniem: | 0.240 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
