pilnik ręczny kwadratowy ERGO 150mm [1-160-06-1-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-160-06-1-2
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 414 pkt. |
Profesjonalny, ręczny pilnik do metalu z serii ERGO firmy BAHCO 1-160-06-1-2 wyposażony został w dwukomponentową rękojeść.
Pilnik kwadratowy o długości 150mm przeznaczony do szybkiej obróbki rowków, otworów prostokątnych i narożników wewnętrznych.
W produkcji pilników BAHCO ma bardzo długa tradycję, dlatego też pilniki te cieszą się zasłużona renomą na rynku jako jedne z najlepszych.
Produkowane są zgodnie z norma ISO234/1 i 2 ze stali najwyższej jakości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ręczny pilnik do metalu z rękojeścią, kwadratowy, serii ERGO firmy Bahco [1-160-06-1-2]:
- ręczny, kwadratowy pilnik do metalu z rękojeścią firmy Bahco z serii ERGO,
- znakomity pilnik przeznaczony do obróbki rowków, otworów prostokątnych i narożników wewnętrznych,
- można go również używać do wykańczania powierzchni narzędzi tnących,
- pilnik ma nacięcia podwójnie i może być używany do stali nierdzewnej,
- pilnik kwadratowy ma kształt lekko zbieżny pod koniec ostrza,
- przeznaczony do szybkiej, zgrubnej obróbki.
parametry pilnika płaskiego do metalu Bahco [1-160-06-1-2]:
- typ pilnika: kwadratowy,
- zastosowanie: do metalu,
- rodzaj pilnika: zgrubny,
- rękojeść: tak,
- liczba nacięć: 13 szt./cm,
- wymiary części roboczej pilnika: 150x6 mm,
- waga: 79 g.
| waga: | 79 g |
| długość części roboczej: | 150 mm |
| EAN: | 7311518000370 |
| zastosowanie: |
|
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| rodzaj pilnika: | zgrubny |
| masa z opakowaniem: | 0.090 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
