pilnik obrotowy/ frez stożkowy do metalu, SKM Alpen [0783606106100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0783606106100
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 798 pkt. |
Wysokowydajny pilnik obrotowy/ frez trzpieniowy stożkowy do metalu (SKM) Alpen [0783606106100], wykonany z węglika spiekanego z uzębieniem naprzemianskośnym.
Frez trzpieniowy Alpen znakomicie sprawdza się podczas frezowania stali hartowanej i spawów spawalniczych o wysokiej odporności na rozciąganie, z dużymi prędkościami obrotowymi. Stosowany do dokładnej obróbki.Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
pilnik obrotowy/ frez stożkowy do metalu, SKM Alpen [0783606106100]
Pilnik obrotowy stożkowy do metalu Alpen wykonany jest z węglika spiekanego z uzębieniem naprzemianskośnym (krzyżowym), takie uzębienie znacznie zwiększa wydajność skrawania w porównaniu z frezami o uzębieniu zwykłym, widoczne jest to zwłaszcza podczas obróbki materiałów z dużymi prędkościami frezowania. Frez trzpieniowy przeznaczony jest do obróbki stali hartowanej i spawów spawalniczych o wysokiej odporności na rozciąganie. Stosowany do dokładnej obróbki materiału.
frez trzpieniowy stożkowy do metalu Alpen 0783606106100:
- średnica feza: 6 mm,
- średnica trzpienia: 6 mm,
- długość całkowita: 50 mm,
- długość części roboczej: 16 mm,
- uzębienie: naprzemiennoskośne,
- norma DIN SKM, ISO M,
- opakowanie: blister.
| długość całkowita: | 50 mm |
| średnica mocowania: | 6 mm |
| długość części roboczej: | 16 mm |
| opakowanie: | blister |
| kształt freza: | stożkowy |
| średnica freza: | 6 mm |
| EAN: | 9002740790396 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.037 kg |
| długość opakowania: | 3.10 cm |
| szerokość opakowania: | 3.10 cm |
| wysokość opakowania: | 9.80 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
