pilarka tarczowa 270/30mm, 2100W, Makita [5103R]
-
Producent:
-
Kod producenta:5103R
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 18850 pkt. |
Profesjonalna pilarka tarczowa MAKITA model 5103R, z silnikiem o mocy 2100W i z tarczą pilarską o średnicy 270mm. Wyposażona jest w klin rozszczepiający.
Duża maksymalna głębokość cięcia (do 100mm) polecamy ją do szerokiej gamy zastosowań, zarówno do cięcia wzdłużnego jak i poprzecznego. Pilarka przeznaczona do ciężkich zastosowań w pracach ciesielskich czy dekarskich.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.mocna, niezawodna pilarka tarczowa Makita 5103R:
- wyposażona w silnik o dużej mocy 2100 W i tarczę pilarską o średnicy 270 mm,
- maszyna z najnowszej serii pilarek o nowoczesnej lekkiej konstrukcji z możliwością podłączenia do odkurzacza,
- wyposażona jest nowego rodzaju tłumik drgań skrętnych w piaście wraz z łagodnym rozruchem z elektronicznym ogranicznikiem prądu rozruchowego zapewniają długą żywotność dzięki perfekcyjnej ochronie silnika, przekładni i łożysk,
- wyposażona jest w unikalny system tłumienia drgań skrętnych (SJS) łagodzący rozruch dla ochrony przekładni zębatej
- osłona tarczy i podstawa wykonana z odlewu stalowego o dużej wytrzymałości,
- posiada regulowany kąt pochylenia tarczy przy cięciu do 45o,
- łatwa i wygodna wymiana tarczy tnącej, oraz dobrze widoczne znaczniki linii cięcia przy kątach 0o, 30o i 45o,
- bardzo wytrzymała przeznaczona do ciężkich prac ciesielskich i dekarskich,
- ma możliwość współpracy z szyną prowadzącą (po dokupieniu adaptera),
- wyposażona jest w klin rozszczepiający,
parametry techniczne pilarki tarczowej 5103R:
- moc znamionowa: 2100 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 3800 obr/min,
- średnica tarczy: 270 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- maksymalny kąt odchylenia od pionu: 45o ,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90o : 100 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45o : 73 mm,
- waga: 9,3 kg,
- wymiary (długość): 442 mm.
wyposażenie pilarki tarczowej HS5103R:
- tarcza pilarska z 24 zębami: [B-08159],
- prowadnica równoległa: [165084-6],
- króciec odsysający: [415426-7],
- klucz imbusowy 6 : [783204-6],
- opakowanie: karton.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 9,3 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza pilarska z 24 zębami [B-08159], prowadnica równoległa [165084-6], króciec odsysający [415426-7], klucz imbusowy 6 [783204-6], opakowanie karton. |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 270 mm |
| moc znamionowa: | 2100 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 45/0 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 100 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 73 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381018289 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 12.55 kg |
| długość opakowania: | 37 cm |
| szerokość opakowania: | 56 cm |
| wysokość opakowania: | 41 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
