Pilarka tarczowa Black&Decker model CS1250LKA, z silnikiem o mocy 1250W i tarczą o średnicy 190mm, na wyposażeniu dodatkowo druga tarcza, całość pakowana w praktycznej walizce.
Pilarka tarczowa CS1250LKA umożliwia cięcie materiałów o grubości do 66mm, znakomicie sprawdza się przy cięciu różnych rodzajów drewna czy sklejki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
ręczna pilarka tarczowa firmy Black+Decker CS1250LKA:
  • pilarka znakomicie sprawdza się przy cięciu różnych rodzajów drewna czy sklejki,
  • jest to jedna z najnowszych w swojej klasie pilarek tarczowych,
  • wyposażona została w laser pokazujący linię cięcia,
  • posiada system płynnego ustawiania głębokości cięcia oraz regulację kąta cięcia do 45o,
  • pilarka charakteryzuje się stosunkowo niskim poziomem wibracji co ułatwia nią pracę,
  • ma wyłącznik z zabezpieczeniem przed przypadkowym uruchomieniem.
parametry techniczne pilarki tarczowej CS1250LKA:
  • moc znamionowa: 1250 W,
  • prędkość obrotowa bez obciążenia: 5500 obr/min,
  • średnica tarczy: 190 mm,
  • średnica otworu tarczy: 16 mm,
  • maksymalny kąt odchylenia od pionu: 45o ,
  • maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90o : 66 mm,
  • maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45o : 50 mm,
 wyposażenie pilarki tarczowej CS1250LKA:
  • tarcza pilarska z 16 zębami 190mm,
  • prowadnica równoległa do cięcia wzdłużnego,
  • adapter do odsysania,
  • klucz imbusowy do tarczy.
  • opakowanie walizka z tworzywa
Teraz GRATIS druga tarcza!
waga kg: 5,1 kg
na wyposażeniu: tarcza pilarska z 16 zębami 190mm + 1 gratis, prowadnica równoległa do cięcia wzdłużnego, adapter do odsysania, klucz imbusowy do tarczy. opakowanie walizka z tworzywa
średnica otworu tarczy: 16 mm
średnica tarczy: 190 mm
moc znamionowa: 1250 W
max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: 45/0 stopnie
max głębokość cięcia przy kącie 90': 66 mm
max głębokość cięcia przy kącie 45' : 50 mm