pilarka tarczowa 190/16mm, 1250W + dodatkowa tarcza, walizka, Black&Decker [CS1250LKA-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:CS1250LKA-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3075 pkt. |
Pilarka tarczowa Black&Decker model CS1250LKA, z silnikiem o mocy 1250W i tarczą o średnicy 190mm, na wyposażeniu dodatkowo druga tarcza, całość pakowana w praktycznej walizce.
Pilarka tarczowa CS1250LKA umożliwia cięcie materiałów o grubości do 66mm, znakomicie sprawdza się przy cięciu różnych rodzajów drewna czy sklejki.
Posiada system płynnego ustawiania głębokości cięcia oraz regulację kąta cięcia do 45o. Nowoczesna, ergonomiczna konstrukcja pozwala na wygodną i bezpieczną pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ręczna pilarka tarczowa firmy Black+Decker CS1250LKA:
- pilarka znakomicie sprawdza się przy cięciu różnych rodzajów drewna czy sklejki,
- jest to jedna z najnowszych w swojej klasie pilarek tarczowych,
- wyposażona została w laser pokazujący linię cięcia,
- posiada system płynnego ustawiania głębokości cięcia oraz regulację kąta cięcia do 45o,
- pilarka charakteryzuje się stosunkowo niskim poziomem wibracji co ułatwia nią pracę,
- ma wyłącznik z zabezpieczeniem przed przypadkowym uruchomieniem.
parametry techniczne pilarki tarczowej CS1250LKA:
- moc znamionowa: 1250 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 5500 obr/min,
- średnica tarczy: 190 mm,
- średnica otworu tarczy: 16 mm,
- maksymalny kąt odchylenia od pionu: 45o ,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90o : 66 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45o : 50 mm,
wyposażenie pilarki tarczowej CS1250LKA:
- tarcza pilarska z 16 zębami 190mm,
- prowadnica równoległa do cięcia wzdłużnego,
- adapter do odsysania,
- klucz imbusowy do tarczy.
- opakowanie walizka z tworzywa
Teraz GRATIS druga tarcza!
| waga kg: | 5,1 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza pilarska z 16 zębami 190mm + 1 gratis, prowadnica równoległa do cięcia wzdłużnego, adapter do odsysania, klucz imbusowy do tarczy. opakowanie walizka z tworzywa |
| średnica otworu tarczy: | 16 mm |
| średnica tarczy: | 190 mm |
| moc znamionowa: | 1250 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 45/0 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 66 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 50 mm |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048660508 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
