pilarka tarczowa 190mm, 1500W, Black+Decker [CS1550-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:CS1550-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3300 pkt. |
Pilarka tarczowa Black&Decker model CS1550, z silnikiem o mocy 1500W i tarczą o średnicy 190mm, pakowana w kartonie.
Pilarka tarczowa CS1550 umożliwia cięcia wzdłużne i poprzeczne materiałów o grubości do 66mm.
Nowoczesna i ergonomiczna konstrukcja pozwala na wygodną pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ręczna pilarka tarczowa firmy Black+Decker CS1550:
- najmocniejsza w swojej klasie, wyposażona w silnik o dużej mocy 1500 W,
- wyposażona jest w tarczę pilarską z zębami z węglika spiekanego o średnicy 190 mm,
- lekka i poręczna pilarka z możliwością podłączenia odkurzacza poprzez króciec (jest na wyposażeniu),
- łatwy i intuicyjny system do ustawienie głębokości i kąta cięcia
- ma blokadę przekładni ułatwiającą wymianę tarczy,
- zabezpieczenie włącznika uniemożliwia przypadkowe włączenie narzędzia,
parametry techniczne pilarki tarczowej CS1550:
- moc znamionowa: 1500 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 5500 obr/min,
- średnica tarczy: 190 mm,
- średnica otworu tarczy: 16 mm,
- maksymalny kąt odchylenia od pionu: 45o ,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90o : 66 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45o : 50 mm,
wyposażenie pilarki tarczowej CS1550:
- tarcza pilarska z zębami z węglika spiekanego 190mm,
- prowadnica równoległa do cięcia wzdłużnego,
- króciec odsysający,
- klucz imbusowy do tarczy.
| waga kg: | 5,1 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza pilarska z zębami z węglika spiekanego 190mm, prowadnica równoległa do cięcia wzdłużnego, króciec odsysający, klucz imbusowy do tarczy. |
| średnica otworu tarczy: | 16 mm |
| średnica tarczy: | 190 mm |
| moc znamionowa: | 1500 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 45/0 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 66 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 50 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048655078 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
