pilarka tarczowa 270/30mm, 2000W Makita [HS0600]
-
Producent:
-
Kod producenta:HS0600
1267,28zł brutto
1030,31zł netto
1325,77zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12673 pkt. |
Pilarka tarczowa MAKITA model HS0600, posiada mocny silnik o mocy 2000W i tarczę pilarską o średnicy 2700mm. Posiada możliwość zastosowania również tarcz o średnicy 255 mm oraz 260 mm.
Maksymalna głębokość cięcia do 101mm. Polecamy ją do szerokiej gamy zastosowań, zarówno do cięcia wzdłużnego jak i poprzecznego.
Zmiana głębokości i pochylenia stopy odbywa się za pomocą poręcznych dźwigni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.mocna, niezawodna pilarka tarczowa Makita HS0600:
- wyposażona w silnik o dużej mocy 2000 W i tarczę pilarską o średnicy 270 mm,
- w pilarce można stosować tarcze o średnicy 255 mm, 260 mm oraz 270 mm,
- lekka i poręczna pilarka z możliwością podłączenia odkurzacza poprzez króciec (jest na wyposażeniu),
- płaska obudowa silnika poprawia stabilność pilarki podczas wymiany tarczy,
- płyta podstawy jest aluminiowa,
- poręczne dźwignie umożliwiają beznarzędziowe ustawienie głębokości i kąta cięcia,
- dodatkowy uchwyt pokryty elestomerem zapewnia większą kontrolę i komfort pracy
- pilarka tarczowa umożliwia cięcie kątowe do 50°,
- pokrywa ostrza oraz osłona bezpieczeństwa odlane zostały z lekkiego stopu magnezowego,
- pilarka ma możliwość współpracy z szyną prowadzącą (po dokupieniu adaptera).
parametry techniczne pilarki tarczowej HS0600:
- moc znamionowa: 2000 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 4300 obr/min,
- średnica tarczy: 270 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90o : 101 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45o : 71 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 50o : 63 mm,
- waga (EPTA): 6,9 kg,
- wymiary (długość): 418 mm.
wyposażenie pilarki tarczowej HS0600:
- tarcza pilarska HM 270x30mm z 18 zębami: [B-12859],
- prowadnica równoległa: [164367-1],
- króciec odsysający: [198263-1],
- klucz imbusowy 6 : [783204-6],
- opakowanie: karton.
| waga kg: | 6,9 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza pilarska HM 270x30mm z 18 zębami: [B-12859], prowadnica równoległa: [164367-1], króciec odsysający: [198263-1], klucz imbusowy 6 : [783204-6] |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4300 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 270 mm |
| moc znamionowa: | 2000 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 50/0 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 101 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 71 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381836029 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 9.8 kg |
| długość opakowania: | 47 cm |
| szerokość opakowania: | 31.6 cm |
| wysokość opakowania: | 37 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
