pilarka tarczowa 235/30mm, 2000W, Makita [N5900B]
-
Producent:
-
Kod producenta:N5900B
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8227 pkt. |
Profesjonalna pilarka tarczowa MAKITA model N5900B, z silnikiem o mocy 2000 W i z tarczą o średnicy 235 mm.
Bardzo dobre parametry pracy - maksymalna głębokość cięcia to 85 mm, znakomita do cięcia wzdłużnego jak i poprzecznego.
Świetna na każdym placu budowy, również przy pracach dekarskich.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.mocna, niezawodna pilarka tarczowa Makita N5900B
- wyposażona w silnik o dużej mocy 2000 W i tarczę pilarską o średnicy 235 mm, zaprojektowana do wszelkich prac w miękkim i twardym drewnie
- doskonała do cięć wzdłużnych i poprzecznych, zalecana do płyt warstwowych
- ma mocną stalową osłonę i wytrzymałą podstawę,
- płaska obudowa silnika ułatwia wymianę tarczy,
- pilarka ma regulację kąta cięcia do 50°, oraz ergonomiczną konstrukcję dźwigni regulującej głębokość cięcia,
- maszyna nie ma klina rozszczepiającego i nie współpracuje z szyną prowadzącą
parametry techniczne pilarki tarczowej N5900B:
- moc znamionowa: 2000 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 4100 obr/min,
- średnica tarczy: 235 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- maksymalny kąt odchylenia od pionu: 50o ,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90o : 85 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45o : 60 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 50o : 53 mm,
- waga: 6,7 kg,
- wymiary (długość): 380 mm.
wyposażenie pilarki tarczowej N5900B:
- tarcza pilarska: 235 mm,
- prowadnica równoległa: [164367-1],
- króciec odsysający: [193068-4],
- klucz płaski M13 : [782016-4],
- opakowanie: karton.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 6,7 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza pilarska 235 mm, prowadnica równoległa [164367-1], króciec odsysający [193068-4], klucz płaski M13 [782016-4], opakowanie karton. |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 235 mm |
| moc znamionowa: | 2000 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 50/0 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 85 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 60 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381052382 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 9.7 kg |
| długość opakowania: | 47 cm |
| szerokość opakowania: | 33 cm |
| wysokość opakowania: | 26 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
