pilarka tarczowa 235/30mm, 2000W Makita [5903R]
-
Producent:
-
Kod producenta:5903R
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13210 pkt. |
Profesjonalna pilarka tarczowa MAKITA model 5903R, z silnikiem o mocy 2000 W i z tarczą o średnicy 235 mm. Wyposażona w klin rozszczepiający, pakowana w kartonie.
Bardzo dobre parametry pracy - maksymalna głębokość cięcia to 85 mm, znakomita do cięcia wzdłużnego jak i poprzecznego. Po zastosowaniu szyny prowadzącej i do niej adaptera jest nieoceniona przy precyzyjnym cięciu wzdłużnym.
Używana zarówno przy pracach ciesielskich jak i w firmach budowlanych przy cięciach grubych detali.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.mocna, niezawodna pilarka tarczowa Makita 5903R:
- wyposażona w silnik o dużej mocy 2000 W i tarczę pilarską o średnicy 235 mm,
- posiada mocną podstawę z odlewanego pod ciśnieniem aluminium umożliwiającą precyzyjną pracę,
- ma blokadę przekładni ułatwiającą wymianę tarczy,
- pilarka wyposażona jest w łagodny rozruch i hamulec bezpieczeństwa,
- w pilarce jest płynna regulacja głębokości cięcia,
- ma możliwość współpracy z szyną prowadzącą (po dokupieniu adaptera),
- wyposażona w klin rozszczepiający
parametry techniczne pilarki tarczowej 5903R:
- moc znamionowa: 2000 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 4500 obr/min,
- średnica tarczy: 235 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- maksymalny kąt odchylenia od pionu: 45o ,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90o : 85 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45o : 64 mm,
- waga: 7,2 kg,
- wymiary (długość): 400 mm.
wyposażenie pilarki tarczowej 5903R:
- prowadnica równoległa: [165084-6],
- króciec odsysający: [415426-7],
- klucz imbusowy 6 : [783204-6],
- opakowanie: karton.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 7,2 kg |
| na wyposażeniu: | prowadnica równoległa: [165084-6], króciec odsysający: [415426-7], klucz imbusowy 6 : [783204-6], |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 235 mm |
| moc znamionowa: | 2000 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 45/0 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 85 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 64 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381014397 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 8.65 kg |
| długość opakowania: | 46 cm |
| szerokość opakowania: | 29 cm |
| wysokość opakowania: | 31 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
