pilarka tarczowa 190/30mm, 1200W, Makita [HS7601]
-
Producent:
-
Kod producenta:HS7601
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6478 pkt. |
Ręczna pilarka tarczowa MAKITA model HS7601, ma silnik o mocy 1200 W i z tarczą o średnicy 190 mm. Brak klina rozszczepiającego, pakowana w kartonie
Lekka i poręczna pilarka o maksymalnej głębokości cięcia 66 mm. Polecamy ją do szerokiej gamy zastosowań, zarówno do cięcia wzdłużnego jak i poprzecznego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.mocna, niezawodna pilarka tarczowa Makita HS7601:
- wyposażona w silnik o dużej mocy 1200 W i tarczę pilarską o średnicy 190 mm,
- posiada mocną podstawę z odlewanego pod ciśnieniem aluminium ze stabilnym układem regulacji głębokości cięcia,
- poręczne dźwignie umożliwiają beznarzędziowe ustawienie głębokości i kąt cięcia,
- ma blokadę przekładni ułatwiającą wymianę tarczy,
- osłona tarczy wykonana jest ze stali,
- posiada ergonomicznie wyprofilowany dodatkowy uchwyt dzięki któremu jest łatwiejsza obsługa pilarki,
- ma możliwość współpracy z szyną prowadzącą (po dokupieniu adaptera),
- pilarka nie posiada klina rozszczepiający
parametry techniczne pilarki tarczowej HS7601:
- moc znamionowa: 1200 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 5200 obr/min,
- średnica tarczy: 190 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- maksymalny kąt odchylenia od pionu: 50o ,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90o : 66 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45o : 46 mm,
- waga: 3,5 kg,
- wymiary (długość): 309 mm.
wyposażenie pilarki tarczowej HS7601:
- tarcza pilarska 190mm,
- prowadnica równoległa: [164095-8],
- króciec odsysający: [196520-1],
- klucz imbusowy 5 : [783217-7],
- opakowanie: karton.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 3,8 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza pilarska 190mm, prowadnica równoległa [164095-8], króciec odsysający [196520-1], klucz imbusowy 5 [783217-7], opakowanie karton. |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 190 mm |
| moc znamionowa: | 1200 W |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 66 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 46 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381686099 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.12 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 28 cm |
| wysokość opakowania: | 20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
