pilarka tarczowa 190/30mm, 1600W Makita [HS7611]
-
Producent:
-
Kod producenta:HS7611
533,50zł brutto
433,74zł netto
733,89zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 9
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5335 pkt. |
Pilarka tarczowa MAKITA model HS7611 z silnikiem o mocy 1600W i możliwością zastosowania tarcz o średnicach 185mm i 190mm.
Szybkie i wygodne beznarzędziowe ustawianie głębokości i kąta cięcia. Maksymalna głębokość cięcia do 65mm.
Polecamy pilarkę tarczową HS7611 do szerokiej gamy zastosowań, na plac budowy oraz do prac dekarskich.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Pilarka tarczowa 1600W Makita [HS7611]
- Ręczna pilarka tarczowa z mocnym silnikiem 1600 W
- Poręczne dźwignie umożliwiają beznarzędziowe ustawianie prowadnicy i kąta cięcia
- Możliwość zastosowania tarcz o średnicy 185mm i 190 mm
- Dźwignia do ustawienia kąta cięcia znajdująca się z tyłu dla wygodnego i precyzyjnego ustawienia kąta cięcia
- Płaska obudowa silnika ułatwia wymianę tarczy
- Cięcie kątowe do 45°
- Dzięki ergonomicznie wyprofilowanemu uchwytowi dodatkowemu łatwiejsza obsługa przy uniwersalnym zastosowaniu
- Poręczne dźwignie pokryte antypoślizgowym elastomerem umożliwiają beznarzędziowe ustawienie prowadnicy oraz głębokości i kąta cięcia
- Aluminiowa płyta podstawy oraz pokrywa bezpieczeczeństwa
- Możliwość współpracy z szyną prowadzącą (po dokupieniu adaptera)
Parametry piły tarczowej Makita HS7611
- Moc 1600 W
- Prędkość obrotowa na biegu jałowym 5500 obr./min
- Głębokość cięcia 45° 45 mm
- Głębokość cięcia 90° 65 mm
- Maksymalna średnica tarczy 190 mm
- Średnica otworu tarczy 30 mm
- Regulacja obrotów Nie
- Wymiary (długość całkowita) 311 mm
- Waga 3,90 kg
Wyposażenie pilarki tarczowej Makita HS7611
- Prowadnica równoległa (164095-8)
- Króciec odsysający (196520-1)
- Klucz imbusowy 5 (783217-7)
- Tarcza tnąca 190mm (B-07967)
| waga kg: | 3,9 kg |
| na wyposażeniu: | Prowadnica równoległa (164095-8) Króciec odsysający (196520-1) Klucz imbusowy 5 (783217-7) Tarcza tnąca 190mm (B-07967) |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 190 mm |
| moc znamionowa: | 1600 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 45/0 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 65 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381854719 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.4 kg |
| długość opakowania: | 42 cm |
| szerokość opakowania: | 27.6 cm |
| wysokość opakowania: | 21.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
