pilarka tarczowa 190/30mm, 1400W, Makita [HS7101]
-
Producent:
-
Kod producenta:HS7101
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9092 pkt. |
Pilarka tarczowa MAKITA model HS7101, posiada silnik o mocy 1400W i tarczę pilarską o średnicy 190mm.
Maksymalna głębokość cięcia do 67mm polecamy ją do szerokiej gamy zastosowań, zarówno do cięcia wzdłużnego jak i poprzecznego. Bez klina rozszczepiającego.
Posiada doświetlenie miejsca cięcia, oraz hamulec elektryczny.
Zmiana głębokości i pochylenia stopy odbywa się za pomocą bardzo praktycznych dźwigni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.mocna, niezawodna pilarka tarczowa Makita HS7101:
- wyposażona w silnik o mocy 1400 W i tarczę pilarską o średnicy 190 mm,
- lekka i poręczna pilarka z nowej serii z możliwością podłączenia odkurzacza poprzez króciec (jest na wyposażeniu),
- poręczne dźwignie umożliwiają beznarzędziowe ustawienie głębokości i kąta cięcia,
- ma blokadę przekładni ułatwiającą wymianę tarczy,
- posiada funkcję wydmuchiwania wiórów z linii cięcia,
- wyposażona została w podwójną diodę LED oświetlająca linię cięcia,
- ma możliwość współpracy z szyną prowadzącą (po dokupieniu adaptera),
- posiada hamulec elektryczny,
- pilarka nie posiada klina rozszczepiający
parametry techniczne pilarki tarczowej HS7101:
- moc znamionowa: 1400 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 5500 obr/min,
- średnica tarczy: 190 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- maksymalny kąt odchylenia od pionu: 50o ,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90o : 67 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45o : 48,5 mm,
- waga: 3,8 kg,
- wymiary (długość): 310 mm.
wyposażenie pilarki tarczowej HS7101:
- tarcza pilarska z 12 zębami: [B-08224],
- prowadnica równoległa: [164095-8],
- króciec odsysający: [453289-3],
- klucz imbusowy 6 : [783204-6],
- opakowanie: karton.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 3,8 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza pilarska z 12 zębami [B-08224], prowadnica równoległa [164095-8], króciec odsysający [453289-3], klucz imbusowy 6 [783204-6], opakowanie karton. |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 190 mm |
| moc znamionowa: | 1400 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 50/0 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 67 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 48,5 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381624770 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.45 kg |
| długość opakowania: | 39 cm |
| szerokość opakowania: | 39 cm |
| wysokość opakowania: | 33 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
