pilarka tarczowa 1800W, 210/30mm Makita [5008MG]
-
Producent:
-
Kod producenta:5008MG
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9712 pkt. |
Profesjonalna pilarka tarczowa MAKITA model 5008MG, wyposażona jest w silnik o mocy 1800 W i tarczę o średnicy 210 mm. Nie posiada klina rozszczepiającego a maksymalny kąt ukosu to 50o. Pakowana w kartonie.
Bardzo lekka dzięki zastosowaniu niektórych elementów ze stopu magnezu.
Profesjonalna pilarka tarczowa ma bardzo dobre parametry pracy, dlatego polecamy tą maszynę do firm budowlanych, montażowych czy w stolarni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ręczna pilarka tarczowa firmy Makita 5008MG:
- wyposażona w silnik o mocy 1800 W i tarczę pilarską o średnicy 210 mm,
- znakomita do cięcia wzdłużnego i poprzecznego do maksymalnej głębokości cięcia 75,5 mm
- bardzo lekka poprzez zastosowanie elementów podstawy, obudowy ostrza i osłony bezpieczeństwa ze stopów magnezowych,
- jest bez klina rozszczepiającego rzaz,
- bezpośrednio nie współpracuje z szyną prowadzącą,
- ma możliwość podłączenia odkurzacza lub rury z odciągu,
parametry techniczne pilarki tarczowej 5008MG:
- moc znamionowa: 1800 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 5200 obr/min,
- średnica tarczy: 210 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- maksymalny kąt odchylenia od pionu: 50o ,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90o : 75,5 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45o : 57 mm,
- waga: 5,1 kg,
- wymiary długość x szerokość: 332 x 243 x 277 mm.
wyposażenie pilarki tarczowej 5008MG:
- tarcza pilarska z 24 zębami: [D-29050],
- prowadnica równoległa: [164095-8],
- króciec odsysający: [450079-5],
- klucz imbusowy 6 : [783204-6],
- opakowanie: karton.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 5,1 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza tnąca [A-89866]; prowadnica równoległa [164095-8]; króciec odsysający [450079-5]; klucz imbusowy 6 |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 210 mm |
| moc znamionowa: | 1800 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 50/0 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 75,5 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 57 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381083911 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.1 kg |
| długość opakowania: | 46 cm |
| szerokość opakowania: | 32 cm |
| wysokość opakowania: | 34 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
