pilarka szablasta Scorpion 400W, Black&Decker [KS880EC-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:KS880EC-QS
188,90zł brutto
153,58zł netto
196,98zł
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1889 pkt. |
Pilarka typu "Scorpion" firmy Black&Decker model KS880EC, wyposażona w silnik o mocy 400W, posiada płynną regulację prędkości, co pozwala na optymalny dobór parametrów pracy do obrabianego materiału.
Wszechstronna i szybka pilarka Scorpion KS880EC posiada beznarzędziowy system wymiany brzeszczotów. Dobierając odpowiedni brzeszczot można nią ciąć drewno, metal lub tworzywa sztuczne.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Pilarka szablasta Scorpion firmy Black&Decker KS880EC
- wszechstronna i szybka pilarka ręczna Scorpion wyposażona jest w silnik o mocy 400W
- płynna regulacja prędkości włącznikiem spustowym umożliwia bezpieczne wykonywanie dokładnych cięć, jednocześnie pozwala na optymalny dobór parametrów pracy do obrabianego materiału
- pilarka posiada beznarzędziowy system wymiany brzeszczotów uruchamiany naciśnięciem przycisku, co znacząco skraca przerwy w pracy,
- dzięki wyborowi funkcji możliwość wykonywania cięć prostych lub krzywoliniowych
- zabezpieczenie włącznika zapobiega przypadkowemu uruchomieniu
- na wyposażeniu 1 brzeszczot
- 24 miesiące gwarancji
Parametry pilarki Scorpion Black&Decker KS880EC:
- zasilanie: 230 V
- moc silnika: 400 W,
- długość brzeszczotu: 239mm
- częstość suwów: 0-4600 1/min,
- długość skoku brzeszczotu: 10 mm
- płynna regulacja prędkości: tak
- włącznik z blokadą: tak
- miękki uchwyt: tak
- beznarzędziowe mocowanie: tak
- długość przewodu zasilającego: 3 m
- opakowanie: karton
- waga: 1,9 kg
KS880EC to świetna pilarka uniwersalna do różnego typu prac. Dobierając odpowiedni brzeszczot można ciąć drewno, metal lub plastik.
Brzeszczoty do pilarki Scorpion Black&Decker KS880EC dostępne w sprzedaży:
- brzeszczot uniwersalny do prostych, długich cięć do drewna i PCV: STA29961
- brzeszczot do prostych i krzywoliniowych cięć do drewna, sklejki, laminatu: STA29971,
- brzeszczot do prostych cięć do metalu: STA29981,
- brzeszczot do długich prostych cięć w drewnie i PCV: STA29962,
- zestaw 3szt. brzeszczotów STA29961, STA29971 i STA29981: STA29991,
- zestaw 3szt. brzeszczotów STA29992
| długość ostrza: | 239 mm |
| waga kg: | 1,9 kg |
| na wyposażeniu: | 1 brzeszczot |
| moc znamionowa: | 400 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-4600 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 10 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 100 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 3 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048147955 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
