piła tarczowa do aluminium, 305/30, 96 zębów, EFFICUT, Makita [E-13312]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-13312
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5194 pkt. |
Wysokiej jakości piła tarczowa z serii SPECIALIZED EFFICUT Makita [E-13312], o średnicy 305 mm i otworem wewnętrznym 30 mm, o szerokości cięcia 2,0 mm, z 96 zębami. Przeznaczona jest do cięcia aluminium, miedzi, mosiądzu, brązu, tworzyw sztucznych oraz laminowanego drewna.
Tarcza nadaje się do akumulatorowych i stołowych pilarek tarczowych i ukośnic.
Zęby piły wykonane są z wysokiej klasy, precyzyjnie szlifowanego węglika wolframu co pozwala uzyskać łatwe, gładkie cięcie i wydłuża żywotność tarczy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Tarcza do cięcia aluminium 305/30mm EFFICUT Makita [E-13312]
- profesjonalna tarcza do cięcia aluminium z serii SPECIALIZED EFFICUT Makita przeznaczona do użycia w akumulatorowych i stołowych pilarkach tarczowych i ukośnicach,
- pozwala uzyskać doskonałą wydajność cięcia aluminium, miedzi, mosiądzu, brązu oraz innych metali nieżelaznych,
- tarcza nadaje się także do cięcia tworzyw sztucznych oraz laminowanego drewna,
- doskonale sprawdzi się do cięcia podłóg laminowanych,
- dzięki innowacyjnemu kształtowi zęba EFFICUT cięcie tą tarczą jest bardzo wydajne,
- podczas cięcia metali nieżelaznych poleca się używania chłodziwa, aby zapobiec gromadzenia się wiórów między wrębami ostrza.
- średnica tarczy: 305 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- grubość cięcia: 2,0 mm,
- grubość tarczy: 1,65 mmn
- liczba zębów: 96,
- kąt natarcia: -3°,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 5000 obr./min.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5000 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 305 mm |
| liczba zębów: | 96 szt |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 1.65 mm |
| kąt natarcia: | -3 ° |
| szerokość cięcia: | 2,0 mm |
| EAN: | 0088381591287 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
