piła tarczowa do aluminium, 190/30/1,7mm, 60 zębów, EFFICUT, Makita [E-16863]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-16863
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3734 pkt. |
Wysokiej jakości piła tarczowa z serii SPECIALIZED EFFICUT Makita [E-16863], o średnicy 190 mm i otworem wewnętrznym 30 mm, o szerokości cięcia 1,7 mm, z 60 zębami. Przeznaczona jest do cięcia aluminium, miedzi, mosiądzu, brązu, tworzyw sztucznych oraz laminowanego drewna.
Tarcza nadaje się do akumulatorowych i stołowych pilarek tarczowych i ukośnic.
Zęby piły wykonane są z wysokiej klasy, precyzyjnie szlifowanego węglika wolframu co pozwala uzyskać łatwe, gładkie cięcie i wydłuża żywotność tarczy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Tarcza do cięcia aluminium 190/30mm EFFICUT Makita [E-16863]
- profesjonalna tarcza do cięcia aluminium z serii SPECIALIZED EFFICUT Makita przeznaczona do użycia w akumulatorowych i stołowych pilarkach tarczowych i ukośnicach,
- pozwala uzyskać doskonałą wydajność cięcia aluminium, miedzi, mosiądzu, brązu oraz innych metali nieżelaznych,
- tarcza nadaje się także do cięcia tworzyw sztucznych oraz laminowanego drewna,
- doskonale sprawdzi się do cięcia podłóg laminowanych,
- dzięki innowacyjnemu kształtowi zęba EFFICUT cięcie tą tarczą jest bardzo wydajne,
- podczas cięcia metali nieżelaznych poleca się używania chłodziwa, aby zapobiec gromadzenia się wiórów między wrębami ostrza.
- średnica tarczy: 190 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- grubość cięcia: 1,7 mm,
- liczba zębów: 60,
- kąt natarcia: 0°,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 8040 obr./min.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 7070 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 190 mm |
| liczba zębów: | 60 szt |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 1,35 mm |
| kąt natarcia: | 0 ° |
| szerokość cięcia: | 1,7 mm |
| EAN: | 0088381791847 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
