piła szablasta 750 W, Black+Decker [BES301K-QS] w walizce
-
Producent:
-
Kod producenta:BES301K-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2333 pkt. |
Kompaktowa piła bagnetowa Black+Decker BES301K-QS, z silnikiem o mocy 750 W, dostarczana z 2 brzeszczotami, pakowana w walizce z tworzywa.
Piła szablasta przeznaczona do szybkiego cięcia w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych.
Na wyposażeniu ma dodatkową stopę z zaciskiem do cięcia gałęzi, która stabilizuje i zabezpiecza gałąź oraz poprawia kontrolę cięcia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ELEKTRYCZNA PIŁA BAGNETOWA / SZABLASTA BLACK+DECKER [BES301K-QS]:
- lekka i kompaktowa piła szablasta z silnikiem o mocy 750 W,
- doskonale sprawdzi się do szybkiego cięcia drewna, metalu czy tworzyw sztucznych,
- regulacja wysunięcia stopy pozwala na maksymalne wykorzystanie brzeszczotu,
- posiada dodatkową stopę z zaciskiem do cięcia gałęzi, która stabilizuje i zabezpiecza gałąź oraz poprawia kontrolę cięcia,
- wyposażona jest w beznarzędziowy zacisk brzeszczotu do łatwej i szybkiej wymiany,
- ergonomiczny antypoślizgowy uchwyt zapewnia większą kontrolę nad pilarką i wygodę podczas pracy,
- pilarka dostarczana jest z 2 brzeszczotami, pakowana w walizce z tworzywa.
PARAMETRY TECHNICZNE PIŁY BAGNETOWEJ BLACK+DECKER [BES301K-QS]:
- moc znamionowa: 750 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 0-2800 obr./min.,
- długość skoku: 20 mm,
- zdolność cięcia w stali: 100 mm,
- zdolność cięcia w drewnie: 300 mm,
- zdolność cięcia gałęzi ze stopą przytrzymującą: 30 mm,
- poziom mocy akustycznej: 99,5 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 88,5 dB(A),
- współczynnik hałasu: 5 dB(A),
- poziom wibracji: 14,8 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- waga: 2,4 kg
WYPOSAŻENIE PIŁY BAGNETOWEJ [BES301K-QS]:
- stopa podstawowa,
- stopa z dociskiem do cięcia gałęzi,
- 2 brzeszczoty o długości 152 mm do drewna (7zębów / cal) oraz do metalu (18 zębów / cal),
- walizka,
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 2,4 kg |
| na wyposażeniu: | stopa podstawowa, stopa z dociskiem do cięcia gałęzi, 2 brzeszczoty, walizka, instrukcja obsługi |
| moc znamionowa: | 750 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-2800 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 20 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 300 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 100 mm |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048737309 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
