ostrze wymienne do noży, łamane 18mm, 10szt., FATMAX CARBIDE Stanley [STHT2-11818]
-
Producent:
-
Kod producenta:STHT2-11818
Stan magazynowy: 179
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 261 pkt. |
Bardzo wytrzymałe ostrze wymienne segmentowe do noży 18mm, FATMAX CARBIDE Stanley [STHT2-11818] z laserowo naniesioną powłoką wolframową na krawędź tnącą, pakowane po 10szt.
Ostrze FATMAX CARBIDE Stanley ma 5-krotnie dłuższa trwałość w porównaniu z standardowymi ostrzami segmentowymi.
Ostrze przeznaczone jest do cięcia specjalistycznych płyt kartonowo-gipsowych wodoodpornych i ognioodpornych, dywanów, wykładzin z podkładem, tkanin, skóry, taśm nylonowych, folii termokurczliwych, tapet, tektur falistych itp.
Ostrze łamane nadaje się do nożyków od wszystkich producentów z ostrzem o szerokości 18mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
ostrza wymienne do noży, segmentowe 18mm, FATMAX CARBIDE Stanley [STHT2-11818]
- bardzo wytrzymałe ostrza segmentowe Stanley® Carbide z laserowo naniesioną powłoką wolframową na krawędź tnącą
- węglik naniesiony tylko na krawędź pozostawia korpus ostrza elastycznym, odpornym na pęknięcia
- 5-krotnie dłuższa trwałość w porównaniu z standardowymi ostrzami segmentowymi
- ostrzejsze oraz trwalsze krawędzie tnące
- ostrza przeznaczone są do cięcia specjalistycznych płyt kartonowo-gipsowych wodoodpornych i ognioodpornych, dywanów, wykładzin z podkładem, tkanin, skóry, taśm nylonowych, folii termokurczliwych, tapet, tektur falistych itp.
- ostrze wymienne łamane 18mm można używać z nożami marki STANLEY a także z nożykami innych producentów, które posiadają możliwość mocowania tego typu ostrzy
Parametry ostrzy wymiennych łamanych Stanley [STHT2-11818]
- grubość ostrza: 0,5mm
- szerokość ostrza: 18mm
- liczba odłamywanych segmentów w ostrzu: 8szt.
- liczba sztuk ostrzy w opakowaniu: 10 szt.
- opakowanie: karta
| liczba sztuk w opakowaniu: | 10 szt. |
| szerokość ostrza: | 18 mm |
| rodzaj ostrza: | ostrze łamane 18mm |
| opakowanie: | karta |
| EAN: | 3253562118189 |
| grubość ostrza: | 0,50 mm |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
