składany nóż kieszonkowy, DeWalt [DWHT0-10313] ostrze ze stali nierdzewnej
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT0-10313
Stan magazynowy: 8
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 829 pkt. |
Nóż składany kieszonkowy firmy DeWalt model DWHT0-10313, z ostrzem ze stali nierdzewnej.
Ostrze składane zamknięte jest w lekkiej i trwałej konstrukcji aluminiowej, która pokryta jest powłoką z włókna szklanego.
Sprawdza się jako podręczny nóż dla elektryka, instalatora również do ściągania izolacji z przewodów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.składany nóż kieszonkowy, DeWalt [DWHT0-10313]:
- składany nóż kieszonkowy z ostrzem o długości 82mm,
- klinga (ostrze) wykonane ze stali nierdzewnej z ząbkowanym odcinkiem ułatwiającym cięcie,
- ostrze zamknięte jest w lekkiej i trwałej konstrukcji aluminiowej,
- uchwyt z powłoką z włókna szklanego zapewnia pewny chwyt i większe bezpieczeństwo,
- znakomicie sprawdza się jako podręczny nóż dla elektryka, instalatora również do ściągania izolacji z przewodów,
- posiada zintegrowany ściągacz izolacji do przewodów o średnicach 2 i 3 mm,
Nóż uniwersalny znajdzie zastosowanie w pracach budowlanych, dekoratorskich, remontowych, modelarskich, warsztatowych, itp.
Parametry noża uniwersalnego DeWalt [DWHT0-10313]:
- typ ostrza: prosty,
- długość klingi: 82 mm,
- długość rękojeści: 120,65 mm,
- długość całkowita: 203
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 203 mm |
| rodzaj ostrza: | ostrze stałe |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 3253560103132 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.18 kg |
| długość opakowania: | 27.00 cm |
| szerokość opakowania: | 2.00 cm |
| wysokość opakowania: | 9.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
o PRZEWADZE NOŻA ZOMBKOWANEGO NAD SEKATOREMZalety:TWARDOŚĆ OSTROŚĆ WYTRZYMAŁOŚĆWady:OSTRZE MOGŁOBY BYĆ DŁUŻSZE WIECEJ ZOMBKÓW KLIPER GRUBSZY ALE PEWNIE BYŁBY DROZSZY:(
